Skip to main content
OgłoszeniaParafia

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKI – 12 Niedziela zwykła „B” – 20. 06. 2021 r.

By 21 czerwca, 20216 października, 2022No Comments
 1. Zapraszamy na nabożeństwa ku czci Najśw. Serca Pana Jezusa dzisiaj o godz.17.15, a w dni powszednie po Mszy św. o godz.18.
 2. W tym roku przypada 45 rocznica protestów robotników Ursusa. Msza święta z tej okazji dzisiaj o godz.12.30. Będziemy się modlić za uczestników tamtych zrywów oraz w intencjach naszej Ojczyzny.
 3. W najbliższy czwartek Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela. Msze święte o godz.6.30; 7.15; 8 i 18.
 4. Kończymy rok szkolny i katechetyczny. Pomimo, iż w tym roku był on zupełnie inny z uwagi na pandemię, to jednak zapraszamy uczniów na spowiedź św. i Mszę św., by podziękować za kolejny rok nauki. Można to uczynić w każdy z najbliższych dni, a w piątek o godz.8.
 5. Dziś nie ma już Mszy świętej w dolnym kościele o g.11, a od następnej niedzieli nie będzie Mszy św. o g.16 w kościele górnym. Wrócimy do nich w połowie września.
 6. W najbliższy piątek od godz.8.30 w dolnym kościele comiesięczna, całodobowa adoracja Najśw. Sakramentu. Prosimy o wpisywanie się na dyżur w dogodnej godzinie dnia lub nocy.
 7. Biuro Radia Maryja organizuje pielgrzymkę na Jasną Górę w rocznicę powstania Radia. Wyjazd autokarem w niedzielę 11 lipca o g.6 rano. Zapisy przed kościołem i biurze radia w czwartek od godz.10 do0 12.
 8. W najbliższą sobotę nasi ministranci Ks.Krzysztofem Lichotą i dziewczynki z Siostrą Małgorzatą wyjeżdżają w góry na rekolekcje wspólnotowe. Im, oraz wszystkim udającym się na urlopy życzymy słońca i bezpiecznych podroży.
 9. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej, która jest za środkowym rzędem ławek. Tam też składamy należną kwotę.
 10. Dziś i za tydzień zapraszamy do skorzystania z biblioteki parafialnej.
 11. Dzisiaj, jak zawsze w ostatnią niedzielę przed wakacjami, w naszej parafii poświęcenie pojazdów, a odbędzie się po Mszach św. o g.9.30; 11 i 12.30. Chcemy jechać na urlopy z Bożym błogosławieństwem.