Skip to main content
OgłoszeniaParafia

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – Uroczystość Zesłania Ducha Świętego „B” – 23. 05. 2021 r.

By 23 maja, 20216 października, 2022No Comments
  1. Nabożeństwo majowe dzisiaj o godz.17.15, w dni powszednie po Mszy św. o godz.18.
  2. Jutro drugi dzień Zielonych Świąt czyli Święto NMP Matki Kościoła. Msze święte według porządku powszedniego.
  3. Przypominamy, że do następnej niedzieli, czyli do uroczystości Trójcy Przenajświętszej trwa okres spowiedzi wielkanocnej. Zachęcamy do korzystania z sakramentu pokuty w niedziele i w dni powszednie.
  4. W środę 26 maja – piękny Dzień Matki. Będziemy się modlić się za nasze Kochane Mamy – żyjące i zmarłe.
  5. W piątek 28 maja przypada 40 rocz. śmierci Sługi Bożego Stefana Kard. Wyszyńskiego. O dobre przygotowanie do beatyfikacji Księdza Prymasa i Matki Elżbiety Róży Czackiej będziemy się modlić w tym dniu i 28-go dnia przez kolejne miesiące do 12 września czyli do dnia wyniesienia Ich na ołtarze.
  6. Również w piątek od godz.8.30 w dolnym kościele comiesięczna, całodobowa adoracja Najśw. Sakramentu. Prosimy o wpisywanie się na dyżur w dogodnej godzinie dnia lub nocy.
  7. Zbliża się Uroczystość Bożego Ciała. Z racji pandemii – podobnie jak w roku ubiegłym – procesja przejdzie tylko wokół kościoła i tutaj przygotujemy 4 ołtarze. Do ich przygotowania zapraszamy wszystkich parafian. Spotkanie w tej sprawie będzie w następny poniedziałek 31 maja. Liczymy na obecność dorosłych i młodszych przedstawicieli grup parafialnych w tym osoby z Kręgów Kościoła Domowego.
  8. Ponownie informujemy, że w sobotę 29 maja nasz parafianin Jan Lech, alumn 6 Roku Warszawskiego Seminarium Duchownego, przyjmie święcenia kapłańskie. Jego Osobę i wszystkich diakonów polecamy modlitwie parafian. Uroczystość odbędzie się w Świątyni Opatrzności Bożej w Wilanowie. Na drugi dzień Ksiądz Neoprezbiter odprawi Mszę św. Prymicyjną w naszym kościele. Na tę radosną uroczystość w niedzielę 30 maja o godz.12.30 wszystkich serdecznie zapraszamy.

Przypominamy link do transmisji on-line Mszy św. z n. kościoła:
youtube.com/channel/UCFQ47PK3ppePolltGKqR7nQ/live
Transmisje on-line dzisiaj z g.11 i 12.30 oraz w poniedziałki z g.18