Skip to main content

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 

  1.  Niedziela zwykła „A” – 19. 11. 2023 r. 
  1. Zapraszamy na różaniec z „przypominkami” za zmarłych dzisiaj i przez cały listopad o godzinie 17.15, a także w niedzielę po południowej modlitwie na Anioł Pański. Dziś różaniec w kaplicy adoracji 
  1. Msza św. z udziałem  dzieci przygotowujących się do 1-ej Komunii świętej i ich rodzin dzisiaj o godz.17.00. 
  1. Spotkanie Mężczyzn św. Józefa jutro 20 listopada w kaplicy adoracji i w sali bł. Kard. Wyszyńskiego. 
  1. Spotkanie młodzieży klas 8 czyli młodszej grupy przygotowującej się do bierzmowania w najbliższy piątek o godzinie 18.50 w kościele. 
  1. Za tydzień uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata. Po Mszy św. o 12.30  nabożeństwo przed Najświętszym Sakramentem i odnowienie Aktu Oddania Chrystusowi Królowi. W tym dniu ulicami Warszawy przejdzie Orszak Chrystusa Króla. 
  1. W przededniu niedzieli Chrystusa Króla Wszechświata, czyli w najbliższą w sobotę 25 listopada, młodzież naszej archidiecezji spotka się w Świątyni Opatrzności Bożej. W łączności z papieżem Franciszkiem będą przeżywać 38 Światowy Dzień Młodzieży w diecezjach. Zapraszamy do udziału w tym wydarzeniu młodzież naszej parafii, w tym przygotowujących się do bierzmowania. Wyjazd autokaru sprzed naszego kościoła w sobotę o godzinie 9.00. 
  1. Zapraszamy na pokaz kolejnego filmu pt.: „Teraz i w godzinę śmierci”. To film dokumentalny o sile modlitwy różańcowej. Pokaz w sobotę 2 grudnia w sali Świętych Aniołów o godzinie 16.15. Film trwa 90 minut, więc można będzie pójść potem na Mszę św. o godzinie 18. Zapraszamy już dziś – sobota 2 grudnia – sala Św. Aniołów. 
  1. Zapraszamy dzisiaj do korzystania z biblioteki parafialnej. 
  1. Zachęcamy do nabycia i lektury prasy katolickiej.