Skip to main content
  1. Zapraszamy do dolnego kościoła na wspólny różaniec o godz.17.15.
  2. Jutro, 1 sierpnia mija 78 lat od wybuchu Powstania Warszawskiego. W godzinie „W” czyli o 17 spotkanie przy obelisku na ul. Cierlickiej, a o g.18 uroczysta Msza św. za poległych w obronie Stolicy i Ojczyzny. Z kolei o g.19 w Parku Czechowickim Koncert: „Ursus śpiewa (nie) zakazane piosenki”.
  3. W tym tygodniu: a. 1-y czwartek miesiąca – po wieczornej Mszy św. Godzina Św. b. 1-y piątek – spowiedź rano od g.7 i po południu od g.17.30, zas po Mszy św. o g.18 adoracja Najśw. Sakramentu do godz.21, którą poprowadzą Siostry zakonne i Księża.
  4. W sobotę 6 sierpnia przypada Święto Przemienienia Pańskiego.
  5. Rozpoczęliśmy sierpień – miesiąc trzeźwości – przy ołtarzu Matki Bożej Nieustającej Pomocy jest wyłożona Parafialna Księga Trzeźwości, do której można wpisać postanowienia abstynencji na sierpień lub na dłuższy okres.
  6. W piątek 5 sierpnia z Warszawy na Jasną Górę wyruszy Piesza Pielgrzymka Akademicka, a w sobotę Pielgrzymka Paulińska. W duchowej łączności z pielgrzymami różaniec wokół kościoła od piątku o godz.17.15.
  7. Zachęcamy do nabycia i lektury prasy katolickiej.
  8. Zapraszamy do naszej biblioteki po dobrą książkę.
  9. Wyjeżdżającym na urlopy przypominamy o modlitwie i niedzielnej Mszy św., życzymy bezpiecznych podróży i dobrego wypoczynku.