Skip to main content

OGŁOSZENIA    DUSZPASTERSKIE 

Niedziela Palmowa Męki Pańskiej „A” – 2. 04. 2023 r. 

  1. Dziękujemy za świadectwo wiary tych parafian, którzy  w  ubiegłym tygodniu skorzystali z rekolekcji i sakramentu pokuty. Dziękujemy za posługę słowa ks. Tomasza i ks. Marka. Niech to słowo w nas żyje, by rekolekcje wydały trwałe owoce w naszym życiu. Dziękujemy też za piątkową Drogę Krzyżową odprawioną na ulicach naszej parafii.  
  1. Spotkanie Akcji Katolickiej we wtorek po Mszy św. wieczornej. 
  1. Palmy przy kościele rozprowadzają rodzice z dziećmi z naszej scholii „Józefowe Promyczki”, zaś w Wielką Sobotę ministranci będą proponować wodę święconą. Dziękujemy za dobrowolne ofiary, które dzieci przeznaczą na wakacyjne wyjazdy wspólnot. 
  1. Bielanki i dziewczynki, które zechcą sypać kwiaty czy nieść poduszki w procesji rezurekcyjnej o 6.00 mają spotkanie z S. Ewą dziś po Mszy o g.11.00.
  1. Spowiadamy dzisiaj podczas Mszy św. oraz w poniedziałek, wtorek i środę spowiedź podczas Mszy świętych rano i wieczorem.  

W Wielki Czwartek nie będzie spowiedzi – wszyscy księża udają się do Katedry na swoje święto. Z kolei w Wielki Piątek spowiedź będzie od 7.30 do 9.00 i po Liturgii Męki Pańskiej podczas adoracji przy Bożym Grobie będziemy spowiadać do godziny 23.00; nie będzie natomiast spowiedzi w Wielką Sobotę. W Wielki Piątek i Sobotę zapraszamy na godzinę 7.00 na tzw. Ciemną Jutrznię czyli Liturgię Godzin. 

  1. Zapraszamy do biblioteki parafialnej i do nabycia prasy katolickiej. 
  2. TRIDUUM PASCHALNE w naszej parafii KLIKNIJ TU