Skip to main content
OgłoszeniaParafia

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 18 Niedziela Zwykła „B” – 1. 08. 2021 r.

By 3 sierpnia, 20216 października, 2022No Comments
 1. Zapraszamy do dolnego kościoła na wspólny różaniec o godz.17.15.
 2. Dzisiaj 77 rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego. W godzinie „W” czyli o 17 spotkanie przy obelisku na ul. Cierlickiej, a o g.18 uroczysta Msza św. za poległych w obronie Stolicy i naszej Ojczyzny. Z kolei o g.19.30 w Parku Czechowickim Koncert piosenek powstańczych: „Warszawo ma. Ursus śpiewa (nie) zakazane piosenki”
 3. W tym tygodniu:
  a. 1-y czwartek miesiąca – po wieczornej Mszy św. Godzina Św.
  b. 1-y piątek – spowiedź rano od g.7 i po południu od g.17.30, zaś po Mszy św. o g.18 adoracja Najśw. Sakramentu do godz.21, którą poprowadzi Straż Honorowa Serca Pana Jezusa.
  c. 1-a sobota miesiąca – o g.8 Msza św. o Niepokalanym Sercu NMP.
 4. W piątek 6 sierpnia przypada Święto Przemienienia Pańskiego.
 5. Rozpoczęliśmy sierpień – miesiąc trzeźwości – przy ołtarzu Matki Bożej Nieustającej Pomocy jest wyłożona Parafialna Księga Trzeźwości, do której można wpisać postanowienia abstynencji na sierpień lub na dłuższy okres.
 6. W czwartek 5 sierpnia z Warszawy na Jasną Górę wyruszy Piesza Pielgrzymka Akademicka, a w piątek Pielgrzymka Paulińska. Będziemy duchowo łączyć się z pielgrzymami o g.17 na modlitwie różańcowej od 5 do 14 sierpnia w kaplicy adoracji.
 7. Zachęcamy do nabycia i lektury prasy katolickiej.
 8. Zapraszamy do naszej biblioteki po dobrą książkę.
 9. Wyjeżdżającym na urlopy przypominamy o modlitwie i niedzielnej Mszy św., życzymy bezpiecznych podróży i dobrego wypoczynku.