Skip to main content
OgłoszeniaParafia

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 22 Niedziela Zwykła „B” – 29. 08. 2021 r.

By 31 sierpnia, 20216 października, 2022No Comments
 1. Zapraszamy na nabożeństwo różańcowe o godz.17.15.
 2. W środę, 1 września przypada 82 rocznica wybuchu II wojny światowej. Msza św. za poległych w obronie Ojczyzny o g.18, a pół godziny wcześniej spotkanie przy obelisku na ul. Cierlickiej.
 3. Od środy będzie Msza św. w dni powszednie o g.6.30; natomiast Msza św. w niedzielę o g.16 oraz dla najmłodszych dzieci z rodzicami o g.11 w dolnym kościele od połowy września.
 4. W środę nowy rok szkolny. Msza św. dla uczniów o g.8. Zachęcamy do rozpoczęcia roku szkolnego od spowiedzi i Komunii św. i tu prośba do rodziców o dopilnowanie tej sprawy. W tym tygodniu 1-y piątek i okazja do spowiedzi, ale można się spowiadać i w inne dni, zwłaszcza podczas wieczornych o g.18.
 5. Tornistry i przybory szkolne najmłodszych uczniów pobłogosławimy za tydzień, w niedzielę 5 września podczas Mszy św. o g.11.
 6. W tym tygodniu przypadają:
  a. 1-y czwartek miesiąca – po wieczornej Mszy św. Godzina Św.
  b. 1-y piątek – spowiedź rano od g.6.30 i po południu od g.16.30. Msza św. z udziałem dzieci o g.17.15 na rozpoczęcie roku katechetycznego. Po Mszy św. o g.18 adoracja Najśw. Sakramentu do g.21; którą poprowadzi Straż Honorowa Niepokalanego Serca NMP.
  c. 1-a sobota miesiąca – o godz.8 Msza św. wotywna o Niepokalanym Sercu Maryi i nabożeństwo z adoracją w nowym cyklu pięciu 1-ych sobót miesiąca, a po nim spotkanie Żywego Różańca.
 7. Po wakacjach księża odwiedzą chorych w najbl. piątek lub w sobotę.
 8. Nastąpiły zmiany personalne w naszej parafii: przyszedł ks.Paweł Sobociński i ks.Szymon Nowicki, którym życzymy Łask Bożych, czułej opieki św. Józefa, radości z posługi w naszej parafii, a wszystkich parafian prosimy o ich życzliwe przyjęcie i modlitwę. Po po 2 kadencjach pracy odeszła S.Goreta, zakrystianka, a na jej miejsce jest S.Jadwiga, którą wielu z nas zna, bo pracowała u nas wcześniej.
 9. Biuro Radia Maryja organizuje pielgrzymkę autokarową do Lichenia w niedzielę 19 września. Zapisy w biurze Radia w czwartki od 10 do 12 lub telefonicznie (720-520-170). Informacje na tablicy przy wejściu.
 10. W piątek 3 września rozpoczniemy nowennę przed uroczystością beatyfikacji Kard. Stefana Wyszyńskiego i Matki Elżbiety Róży Czackiej. Nowenna będzie po Mszach świętych o godz.8 i 18.