Skip to main content
Ogłoszenia

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 5 Niedziela zwykła „A” – 9. 02. 2020 r.

By 8 lutego, 20206 października, 2022No Comments
  1. Nabożeństwo różańcowe o g.17.15. Dzisiaj będziemy się modlić za chorych i tych, którzy im ofiarnie pomagają. Także jutro, w przeddzień Światowego Dnia Chorych, podczas nowenny do św. Józefa będziemy modlić się za wszystkich chorych, natomiast parafialny dzień chorych zorganizujemy jak zawsze w cieplejszym okresie, czyli po Wielkanocy.
  2. Od jutra, podczas ferii zimowych, a więc przez dwa tygodnie w dni powszednie nie będzie Mszy św. o g.6.30; pozostałe bez zmian. Na czas ferii uczniom, nauczycielom i rodzicom życzymy dobrego odpoczynku i bezpiecznych podróży.
  3. Spotkanie Mężczyzn św. Józefa w najbliższy piątek 14 lutego po Mszy św. wieczornej w sali św. Ojca Pio.
  4. W sobotę, jak zawsze 15-go dnia miesiąca o g.18 Msza św. za zmarłych polecanych w rocznych przypominkach.
  5. Dziękujemy parafianom, którzy przyjęli kapłanów w swoich domach w ramach kolędy; za wspólną modlitwę, życzliwość i za dobrowolne ofiary przeznaczone na inwestycje w parafii. Od jutra, a więc podczas ferii szkolnych nie będzie kolędy. Wznowimy ją po feriach i wtedy, w sobotę 29 lutego odwiedzimy mieszkańców Alei Bzów. Natomiast tym parafianom, którzy z różnych powodów nie mogli przyjąć kapłana w wyznaczonym terminie, proponujemy kolędę od 24 do 27 lutego tj. od poniedziałku do czwartku. Kto będzie chciał przyjąć kapłana może to zgłosić w zakrystii lub w kancelarii (także telefonicznie).