Skip to main content
OgłoszeniaParafia

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 5 Niedziela zwykła „C” – 6. 02. 2022 r.

By 8 lutego, 20226 października, 2022No Comments
  1. Dziękujemy parafianom, którzy odpowiedzieli na nasze zaproszenie i przyszli na Mszę św. w ramach „Kolędy 2022”. Wczoraj zakończyliśmy tegoroczną kolędę. Raz jeszcze dziękujemy za wspólną modlitwę; dziękujemy tym, którzy przyjęli nas w swoich domach oraz za dobrowolne ofiary złożone na potrzeby parafii, które przeznaczymy na opłaty za ogrzewanie i energię elektryczną.
  2. Zapraszamy na nabożeństwo różańcowe o godz.17.15. Będziemy się modlić szczególnie za ludzi chorych i tych, którzy im pomagają. Uczynimy to w związku ze Światowym Dniem Chorych, który przypada w piątek 11 lutego. Z uwagi na pandemię także tym razem ograniczymy się do modlitwy. Mamy nadzieję, że parafialny dzień chorych uda się nam zorganizować w tym roku po Wielkanocy.
  3. W drugim tygodniu ferii zimowych w dni powszednie także nie będzie Mszy św. o godz.6.30.
  4. Jutro czwarty dzień 9-tygodniowej Nowenny przed uroczystością św. Józefa. Modlimy o duchowe odrodzenie Polski i ustanie pandemii, o ducha pokuty i zmiłowanie Boga nad nami; o godz. 18 nabożeństwo do naszego Patrona i Msza św. w intencjach zbiorowych.
  5. Spotkanie Akcji Katolickiej w poniedziałek o g.19 w sali św. Ojca Pio.
  6. W najbliższy piątek 11 lutego odbędzie się kolejne spotkanie synodalne. Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych po Mszy św. o godz.18 do sali Świętych Aniołów.