Skip to main content
OgłoszeniaParafia

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 7 Niedziela zwykła „C” – 20. 02. 2022 r.

By 23 lutego, 20226 października, 2022No Comments
  1. Msza św. z udziałem dzieci przygotowujących się do 1-ej Komunii św. i ich rodzin dzisiaj o g.17. Z tej racji nabożeństwo różańcowe o g.17.15 będzie w kaplicy adoracji.

2.Jutro szósty dzień 9-cio tygodniowej Nowenny przed uroczystością świętego Józefa Oblubieńca NMP. Modlimy o pokój dla Europy i świata, o duchowe odrodzenie rodzin i całej Polski, o ustanie pandemii, o nawrócenie, ducha pokuty i zmiłowanie Boga nad nami. W poniedziałek o g.18 nabożeństwo do naszego Patrona i Msza święta; także jutro drugie wspólne spotkanie w ramach 33-dniowych rekolekcji ze świętym Józefem.

  1. Z uwagi na wspomniane rekolekcje spotkanie grupy Mężczyźni św. Józefa będzie we wtorek o g.19 w kaplicy adoracji i w sali bł. Kard. Wyszyńskiego.
  2. W najbliższy piątek 25 lutego będzie kolejne spotkanie synodalne. Zapraszamy wszystkich chętnych po Mszy św. o g.18 do sali Świętych Aniołów. Materiały przygotowawcze są na półce z prasą oraz na stronie internetowej: www.sw.jozefa.pl w menu: parafia – zakładka: synod.
  3. Spotkanie uczniów klas 8-ych czyli młodszej grupy przygotowującej się do bierzmowania będzie w następny piątek 4 marca po Mszy św. wieczornej
  4. Trwamy na modlitwie o pokój na Ukrainie i w Europie, zaś w najbliższą sobotę 26 lutego w dolnym kościele będzie wspólna adoracja w łączności z Sanktuarium w Niepokalanowie. Zapraszamy do żarliwej modlitwy o pokój – sobota od g.19 do 24; o g.23 Msza św. w intencji pokoju.