Skip to main content
Ogłoszenia

11 Niedziela Zwykła „A” – 14. 06. 2020 r.

By 14 czerwca, 20206 października, 2022No Comments
  1. Jeszcze raz dziękujemy Bogu za piękną uroczystość Bożego Ciała, a parafianom za świadectwo wiary ukazane udziałem w uroczystości. Dziękujemy tym, którzy budowali ołtarze, pracownikom parafii, bielankom, asyście kościelnej, ministrantom i lektorom, siostrom zakonnym każdej grupie parafialnej i osobom, które ułożyły piękny dywan z żywych kwiatów w naszym kościele. Bóg zapłać.
  2. W oktawie Bożego Ciała, dzisiaj o godz.17.15, a w dni powszednie po Mszy św. o godz.18 nabożeństwo eucharystyczne z procesją wokół kościoła. Serdecznie zapraszamy do wielbienia Pana Jezusa obecnego w Najśw. Sakramencie.
  3. Uroczyste zakończenie oktawy Bożego Ciała w czwartek 18 czerwca. Zapraszamy na Mszę św. o g.18; po niej procesja i poświęcenie wianków.
  4. W piątek przypada Uroczystość Najśw. Serca Pana Jezusa. Msze święte o godz.6.30; 7.15; 8 i 18. W tym dniu wolno spożywać pokarmy mięsne.
  5. Spotkanie Akcji Katolickiej we wtorek po nabożeństwie i procesji.
  6. Spotkanie Straży Honorowej Niepokalanego Serca Maryi w sobotę po Mszy świętej o g.8, a właśnie w sobotę liturgiczne wspomnienie Niepokalanego Serca NMP.
  7. W dalszym ciągu poszukujemy katechetki do szkoły podstawowej.
  8. Zgodnie ze zwyczajem w następną niedzielę zorganizujemy święcenie pojazdów, a odbędzie się to po Mszach św. o 9.30; 11 i 12.30. Zapraszamy serdecznie, gdyż chcemy jechać na urlopy z Bożym błogosławieństwem.
  9. Zgodnie z zapowiedzią, dzisiaj przed kościołem zbiórka do puszek dla osób potrzebujących pomocy.
  10. Zachęcamy do nabycia prasy katolickiej, która jest wyłożona za środkowym rzędem ławek.