Skip to main content

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 

22 Niedziela Zwykła „A” – 3. 09. 2023 r. 

 1. Z racji pierwszej niedzieli miesiąca nabożeństwo eucharystyczne o godzinie 17.15. 
 1. W piątek 8 września Święto Narodzenia NMP zwane też Świętem Matki Bożej Siewnej. Msze święte będą wg porządku powszedniego. 
 1. Młodzież skupiona w Ruchu Światło – Życie czyli w tzw. Oazie rozpoczyna swój rok formacyjny i serdecznie zaprasza młodych na Mszę świętą o godzinie 19.00 w  najbliższy  piątek w dolnym kościele, a po niej na agapę w salce przy bibliotece parafialnej. 
 1. Po wakacjach wznawiamy spotkania pozostałych grup parafialnych i tak np. wczoraj uczyniły to wspólnoty Żywego Różańca, z kolei  Odnowa w Duchu Świętym zaprasza we wtorek na godzinę 19.00, a Straż Honorowa Serca Pana Jezusa w sobotę na 8.30. Osoby należące do innych wspólnot prosimy o kontakt z opiekunami. Zachęcamy do systematycznej pracy w zespołach. 
 1. Za tydzień podczas Mszy św. o godzinie 11.00 pobłogosławimy tornistry, plecaki i przybory szkolne najmłodszych uczniów.  
 1. Ofiary składane na tacę za tydzień będą przeznaczone na Warszawskie Seminarium Duchowne. 
 1. Spotkanie kandydatów do sakramentu bierzmowania czyli młodzieży klas pierwszych szkół średnich będzie w następny piątek 15 września w kościele po wieczornej Mszy św. 
 1. Msze św. w niedziele o godzinie 16.00 i 11.00 w dolnym kościele dla najmłodszych dzieci z rodzicami będą od niedzieli 17 września. 
 1. Zachęcamy do nabycia i lektury prasy katolickiej.  
 1. Zapraszamy dzisiaj do biblioteki parafialnej. 
 1. Jutro rozpoczyna się nowy rok szkolny. Zapraszamy uczniów na Mszę św. o 8.00 lub 18.00. Zachęcamy wszystkich, by rozpoczęli nowy rok nauki z Bogiem. Taka szczególna okazja będzie jutro – podczas Mszy św. o godzinie 18.00 chcemy spowiadać zwłaszcza dzieci i młodzież. Prosimy rodziców, by dopilnowali tej sprawy, a najlepiej będzie, gdy przyjdą razem ze swoimi dziećmi.