Skip to main content

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 

24 Niedziela Zwykła „A” – 17. 09. 2023 r.  

  1. Msza św. z udziałem dzieci przygotowujących się do 1-ej Komunii świętej i ich rodzin dzisiaj o godzinie 17.00.  
  1. Rozpoczynają się Kwartalne Dni Modlitw za dzieci i młodzież, rodziców, nauczycieli, katechetów i wychowawców. Wspólny różaniec tej intencji o 17.15 w kaplicy adoracji. 
  1. W środę 20 września rozpoczynamy Kurs Przedmałżeński. Zapisy będą na 1-ym spotkaniu w sali  Świętych Aniołów  w środę o godzinie 19.00. 
  1. Młodzież zapraszamy na spotkanie Oazy tj. Ruchu Światło Życie w piątek o godzinie 19.00 w sali dolnego kościoła – wejście od figury Matki Bożej. 
  1. Intencje Mszy świętych na rok 2024 będziemy przyjmować od soboty 14  października w kancelarii parafialnej.  
  1. Spotkanie grupy „Mężczyźni Świętego Józefa” w następny poniedziałek 25 września o godzinie 19.00 w kaplicy adoracji i w sali bł. Kard. Wyszyńskiego. 
  1. Jest jeszcze szansa dla kandydatów do bierzmowania czyli młodzieży klas 1-ych szkół średnich, którzy nie byli na spotkaniu w ostatni piątek. Zapraszamy w najbliższy piątek 22 września na 18.45 do kościoła. Nieobecność będzie oznaczać rezygnację z bierzmowania. 
  1. Dzisiejsza niedziela to Dzień Środków Społecznego Przekazu. Tym mocniej zachęcamy do nabywania i lektury prasy katolickiej. Dzisiaj, jak w każdą niedzielę są tygodniki : „Niedziela, Idziemy, Gość Niedzielny”, a także pisma dla dzieci i młodzieży. Bierzmy je do ręki,  aby poszerzać wiedzę religijną i umacniać swoją wiarę. 
  1. Zapraszamy dzisiaj do naszej parafialnej biblioteki.