Skip to main content

OGŁOSZENIA    DUSZPASTERSKIE 

Urocz. Świętej Bożej Rodzicielki Maryi „A” – 1. 01. 2023 r. 

  1. Zapraszamy na nabożeństwo eucharystyczne z różańcem o godzinie 17.15. Przez wstawiennictwo Świętej Bożej Rodzicielki Maryi będziemy prosić, by Bóg Miłosierny nam błogosławił w tym nowym 2023 roku.  
  1. Spotkanie Akcji Katolickiej we wtorek po Mszy św. wieczornej w sali św. Ojca Pio. 
  1. W tym tygodniu przypadają:   

a/ Pierwszy czwartek miesiąca – po wieczornej Mszy św. Godzina Święta. 

b/ Pierwsza sobota – o godzinie 8.00 Msza św. o Niepokalanym Sercu Maryi, nabożeństwo z adoracją i spotkanie formacyjne Żywego Różańca. 

  1. W najbliższy piątek 6 stycznia Uroczystość Objawienia Pańskiego czyli Trzech Króli. Msze św. według porządku niedzielnego. Ofiary składane na tacę przeznaczymy na misje. Poświęcone kadzidło i kredę będzie można otrzymać po Mszach świętych, a dobrowolne ofiary będą przeznaczone na fundusz ministrancki.  
  1. W tym roku – po 2 latach przerwy – chcemy wrócić do naszej tradycji, czyli do świątecznego spotkania zespołów parafialnych. To spotkanie w piątek 6 stycznia rozpocznie się Mszą św. o  godzinie 16.00, potem w sali Świętych Aniołów opłatek, życzenia i braterska agapa. Oczekujemy na wszystkich należących do grup parafialnych: starszych, dorosłych, młodzież, dzieci. O przygotowanie agapy prosimy Grupę Charyzmatyczną, Kręgi Kościoła Domowego, a także inne wspólnoty.                       
  1. Spotkanie uczniów klas ósmych, czyli młodszej grupy przygotowującej się do bierzmowania, będzie w następny piątek 13 stycznia.  
  1. Przy wyjściu prasa katolicka – zachęcamy do nabycia i lektury. 
  1. Zgodnie z zapowiedzią, wizytę duszpasterską wśród parafian czyli kolędę rozpoczniemy w najbliższy poniedziałek 2 stycznia. Odwiedzimy tych, którzy w adwencie wpisali się przez stronę internetową parafii lub zgłosili się w kancelarii czy zakrystii. Aktualny grafik kolędy dostępny jest w zakładce Kolęda 22/23.