Skip to main content

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 

   Święto  Chrztu  Pańskiego „A”- 8. 01. 2023 r. 

  1. Zapraszamy na nabożeństwo różańcowe o godzinie 17.15. 
  1. Msza św. z udziałem dzieci przygotowujących się do pierwszej Komunii św. i ich rodzin  będzie za tydzień  o godz. 16.00.
  1. Spotkanie uczniów klas 8-ych czyli młodszej grupy przygotowującej się do bierzmowania – w najbliższy piątek 13 stycznia o godzinie 18.45 w kościele. 
  1. Spotkanie Straży Niepokalanego Serca Maryi w sobotę o godzinie 8.30. 
  1. Spotkanie Chorągwi Zakonu Rycerzy Św. Jana Pawła II będzie w następny poniedziałek 16 stycznia po Mszy św. wieczornej w sali bł. Kard. Wyszyńskiego. Chcemy propagować nauczanie naszego Św. Papieża i naśladować Jego oddanie Bogu i Kościołowi. Zapraszamy więc zarówno młodzieńców od 18 roku życia, jak też mężczyzn czynnych zawodowo oraz emerytów. 
  1. Dziękujemy parafianom, którzy przyjęli księży w swoich domach w ostatnim tygodniu. Plan najbliższych i kolejnych wizyt jest w kruchcie kościoła i na stronie internetowej: swjozefa.mkw.pl
  1. Jutro w liturgii rozpoczynamy okres zwykły, który potrwa do 21 lutego czyli 22 lutego przypadnie Środa Popielcowa i początek Wielkiego, natomiast 9 kwietnia – uroczystość Zmartwychwstania Pańskiego.  
  1. Przy wyjściu prasa katolicka. Zachęcamy do nabycia i lektury.  
  1. Pod koniec stycznia pragniemy wrócić do spotkań w grupie synodalnej. Zakończył się etap parafialny i diecezjalny, został przyjęty dokument końcowy, którego tekst jest na stronie internetowej naszej parafii. Najbliższe spotkanie będzie w piątek 27 stycznia o godzinie 19.00 w sali Świętych Aniołów. Oczekujemy na osoby, którym leżą na sercu sprawy Kościoła.