Skip to main content
OgłoszeniaParafia

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 13 Niedziela zwykła „B” – 27. 06. 2021 r.

By 28 czerwca, 20216 października, 2022No Comments
 1. Dobiegają końca nabożeństwa ku czci Najśw. Serca Pana Jezusa. Zapraszamy dziś na 17.15, a jutro, we wtorek i środę po Mszy św. o 18.
 2. Od jutra będzie już wakacyjny porządek, tzn. w dni powszednie Msze święte będą o godz.7; 7.30; 8 i 18, a w niedziele nie ma Mszy św. o g.16 i o g.11 w dolnym kościele.
 3. W najbliższy wtorek Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła.
 4. W tym tygodniu przypada:
  a. 1-y czwartek miesiąca – po Mszy św. wieczornej Godzina Św.
  b. 1-y piątek – spowiedź rano od g.7, a po południu od 17.30; po Mszy św. o 18 – adoracja Najśw. Sakramentu do 21-ej, którą prowadzą koła Żywego Różańca i Rodzina Radia Maryja.
  c. 1-a sobota – o 8 Msza św. wotywna o Niepokalanym Sercu NMP.
 5. Koniec czerwca to czas zmian personalnych w parafiach. W tym roku Ksiądz Kardynał odwołał z naszej parafii ks.Łukasza Ręczka, który przejdzie do parafii w Ojrzanowie, a także ks.Krzysztofa Kucharskiego, który został oddelegowany do posługi duszpasterskiej w Polskiej Misji Katolickiej dla Anglii i Walii. Obu Księżom serdecznie dziękujemy za ich pracę w parafii i w szkołach oraz za wszelkie okazane dobro. Życzymy Bożych Łask w nowych wspólnotach. Okazja do specjalnych podziękowań będzie po 20 sierpnia, bo ostatecznie wtedy następują przeprowadzki.
 6. Zachęcamy do zapoznania się z wystawą plenerową zatytułowaną „Tu rodziła się Opozycja. Rok 1976 początkiem naszej siły”, która od piątku do najbliższej środy znajduje się przy naszym kościele. Wystawę przygotował Instytut Pamięci Narodowej.
 7. Są wolne miejsca na pielgrzymkę na Jasną Górę z okazji rocznicy powstania Radia Maryja. Wyjazd w niedzielę 11 lipca. Zapisy przed kościołem i biurze radia w czwartek od g.10 do 12.
 8. Zapraszamy do biblioteki – warto na wakacje zabrać dobrą książkę.
 9. Wczoraj na wakacje z Bogiem wyjechali ministranci z ks.Krzysztofem Lichotą i dziewczynki z S. Małgorzatą. Im i wszystkim udającym się na urlopy życzymy słońca i dobrego odpoczynku. Przypominamy o niedzielnej Mszy świętej i codziennej modlitwie.