Skip to main content
OgłoszeniaParafia

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 2 Niedziela Wielkiego Postu „B” – 28. 02. 2021 r.

By 2 marca, 20216 października, 2022No Comments
 1. Spotkanie Akcji Katolickiej w poniedziałek o godz.19.
 2. Jutro przypada 14 rocznica nominacji Abpa Kazimierza Nycza na Pasterza naszej Archidiecezji; podczas Mszy św. o g.18 zaśpiewamy hymn „Ciebie Boga wysławiamy”. Z kolei w czwartek przypada Święto Św. Kazimierza, czyli imieniny Ks. Kardynała i Msza św. w Jego intencji o g.7.30, natomiast za śp.ks.Kazimierza Szklarczyka, ks.Kazimierza Peciaka i wszystkich zmarłych księży proboszczów naszej parafii w piątek o godz.7.
 3. Jutro przypada Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych. Będziemy się szczególnie modlić za naszych Niezłomnych Bohaterów podczas nowenny do św. Józefa i Mszy św. o g.18.
 4. W tym tygodniu przypadają:
  a. 1-y czwartek miesiąca – po wieczornej Mszy św. Godzina Św.
  b. 1-y piątek – spowiedź rano od g.6.30 i po południu od g.16.45, zaś po Mszy św. o g.18 adoracja Najśw. Sakramentu do godz.21, którą poprowadzi Straż Honorowa Najśw. Serca Pana Jezusa.
  c. 1-a sobota miesiąca – o godz.8 Msza św. wotywna o Niepokalanym Sercu Maryi i nabożeństwo z adoracją, a po nim spotkanie formacyjno – modlitewne Żywego Różańca.
 5. Zapraszamy na nabożeństwa pasyjne: Gorzkie Żale z nauką pasyjną dzisiaj o godz.17 i Droga Krzyżowa w piątek: z dziećmi o godz.17.15, zaś dla dorosłych i młodzieży o godz.18.45.
 6. Spotkanie młodzieży klas 8 przygotowujących się do bierzmowania w piątek w kościele po nabożeństwie Drogi Krzyżowej czyli ok.g.19.15. Obecność obowiązkowa z zachowaniem odległości i maseczkami.
 7. Jutro siódmy dzień 9-cio tygodniowej Nowenny przed uroczystością św. Józefa Oblubieńca NMP. Modlimy o duchowe odrodzenie rodzin i całej Polski, o ustanie pandemii, o ducha prawdziwej pokuty i zmiłowanie Boga nad nami.
  O godz.18 nabożeństwo do naszego Patrona i Msza św. ze słowem z listu papieża o świętym Józefie.
  Przypominamy, że Kard. Kazimierz Nycz ustanowił nasz kościół KOŚCIOŁEM STACYJNYM ROKU ŚWIĘTEGO JÓZEFA. Oznacza to, że w każdy poniedziałek i każdego 19 dnia miesiąca można w naszym kościele uzyskać Odpust zupełny. Zachęcamy do korzystania z łaski Odpustu. Kopia dekretu w tej sprawie w kruchcie kościoła.