Skip to main content
 1. Zapraszamy na nabożeństwo różańcowe o g.17.15 w kaplicy adoracji.
 2. W czwartek, 1 września przypada 83 rocznica wybuchu II wojny światowej. Msza św. za poległych w obronie Ojczyzny o g.18, a pół godziny wcześniej spotkanie przy obelisku na ul.Cierlickiej.
 3. Od czwartku będzie Msza św. w dni powszednie o g.6.30; natomiast Msza św. w niedzielę o g.16 oraz dla najmłodszych dzieci z rodzicami o g.11 w dolnym kościele od połowy września.
 4. W czwartek nowy rok szkolny. Zapraszamy uczniów na Mszę św. o godz.8 lub 18.
 5. Tornistry i przybory szkolne najmłodszych uczniów pobłogosławimy w niedzielę 11 września podczas Mszy św. o g.11.
 6. W tym tygodniu przypadają:
  a. 1-y czwartek miesiąca – po wieczornej Mszy św. Godzina Św. czyli czas modlitwy za kapłanów i o nowe powołania do służby Bożej.
  b. 1-y piątek – spowiedź rano od g.6.30 i po południu od g.16.30. Msza św. z udziałem dzieci o 17.15. Zachęcamy do rozpoczęcia nowego roku nauki od spowiedzi i Komunii św. i tu – jak zawsze – nasza wielka prośba do rodziców, by dopilnowali tę sprawę. W piątek po Mszy św. o g.18 adoracja Najśw. Sakramentu do g.21; którą poprowadzi wspólnota Odnowy w Duchu Świętym.
  c. 1-a sobota miesiąca – o godz.8 Msza św. wotywna o Niepokalanym Sercu Maryi i nabożeństwo z adoracją w nowym cyklu pięciu 1-ych sobót miesiąca, a po nim spotkanie Żywego Różańca.
 7. Po wakacjach księża odwiedzą chorych w najbl. piątek lub w sobotę.
 8. Nastąpiły zmiany personalne w naszej parafii: odszedł ks. Krzysztof Lichota, a przyszedł ks. Mateusz Gluza, którego serdecznie witamy w naszej wspólnocie, życzymy Łask Bożych, czułej opieki św. Józefa, ludzkiej życzliwości i radości z posługi w naszej parafii, a wszystkich parafian prosimy o modlitwę w Jego intencji.