Skip to main content
 1. Dzisiaj, z racji 1-ej niedzieli miesiąca Nieszpory o Najśw. Sakramencie śpiewamy o g.17.15.
 2. Za tydzień podczas Mszy św. o g.11 pobłogosławimy tornistry, plecaki i przybory szkolne najmłodszych uczniów.
 3. Informujemy rodziców, że w naszej parafii uroczystość I Komunii św. dzieci z klas 3 będzie w niedzielę 14 maja 2023 r. Przygotowanie liturgiczne rozpoczniemy w niedzielę 18 września o g.17.
 4. W czwartek 8 września Święto Narodzenia NMP zwane też Świętem Matki Bożej Siewnej. Msze święte będą wg porządku powszedniego.
 5. Ofiary składane na tacę za tydzień będą przeznaczone na Warszawskie Seminarium Duchowne.
 6. Po wakacjach wznawiamy prace w zespołach parafialnych i tak np. wczoraj spotkały się wspólnoty Żywego Różańca i Franc. Zakon Świeckich, młodzież z Ruchu „Światło Życie” zaprasza na spotkania w piątek o g.19 w sali dolnego kościoła, Charyzmatycy we wtorek o 19, Straż Honorowa Serca Pana Jezusa w sobotę o 8.30. Osoby należące do innych wspólnot prosimy o kontakt z opiekunami. Zachęcamy do systematycznej obecności na spotkaniach.
 7. Spotkanie kandydatów do sakramentu bierzmowania czyli młodzieży klas 1-ych szkół średnich w najbliższy piątek 9 września w kościele o godz.18.45.
 8. Msze św. w niedziele o g.16 i 11 w dolnym kościele dla najmłodszych dzieci z rodzicami będą od niedzieli 17 września.
 9. Intencje Mszy świętych na rok 2023 będziemy przyjmować od soboty 24 września.
 10. Zachęcamy do nabycia i lektury prasy katolickiej.
 11. Zapraszamy do biblioteki parafialnej.