Skip to main content
 1. Zapraszamy na nabożeństwo różańcowe o godz.17.15.
 2. W środę 14 września przypada Święto Podwyższenia Krzyża Świętego, a w czwartek wspomnienie Matki Bożej Bolesnej.
 3. Po wakacjach wracamy do Wieczorów Uwielbienia, które będą w 3-cie piątki miesiąca, czyli w najbliższy piątek 16 września g.19 w kaplicy adoracji. Zapraszamy serdecznie w imieniu grupy Odnowa w Duchu Świętym „Zmartwychwstanie”.
 4. Spotkanie Straży Niepokalanego Serca Maryi w sobotę o 8.30.
 5. Młodzież zapraszamy do Oazy czyli Ruchu „Światło Życie”. Kolejne spotkanie w piątek 16 września o g.19 w sali pod kościołem.
 6. W piątek o g.11 przy obelisku na ul.Cierlickiej spotkanie patriotyczno -religijne w 83-ą rocznicę napaści sowieckiej na Polskę.
 7. W piątek po wieczornej Mszy św. dodatkowe spotkanie kandydatów do bierzmowania czyli młodzieży klas 1-ych szkół średnich. Dotyczy to tych, którzy nie byli na spotkaniu w ostatni piątek. Nieobecność będzie rozumiana jako rezygnacja z dalszego przygotowania do bierzmowania.
 8. Za tydzień będą już Msze św. o g.16 oraz o g.11 w dolnym kościele dla najmłodszych dzieci z rodzicami.
 9. Msza św. z udziałem dzieci przygotowujących się do I Komunii świętej i ich rodzin także za tydzień o godz.17.
 10. W następną środę 21 września rozpocznie się Kurs Przedmałżeński. Zapisy na pierwszym spotkaniu. Spotkania narzeczonych w środy o 19.
 11. Intencje Mszy św. na r.2023 przyjmujemy od soboty 24-go września.
 12. W następną niedzielę 18 września w Warszawie Narodowy Marsz Życia i Rodziny. Początek na Placu Zamkowym o g.11, na zakończenie Msza św. w Bazylice Św. Krzyża. Hasłem tegorocznego Marszu jest sentencja w przysięgi małżeńskiej: „i ślubuję Ci…”. To właśnie troska o nierozerwalne i szczęśliwe małżeństwa przyświeca organizatorom tego wyda-rzenia. Zachęcamy do udziału. Szczegóły na plakacie przed kościołem.
 13. Grupa „Zmartwychwstanie” Katolickiej Odnowy w Duchu Świętym zaprasza na Rekolekcje Ewangelizacyjne Odnowy (tzw. REO). Pierwsze spotkanie w środę 14 września o g.19 w dolnym kościele. Informacje są na bilbordzie i na plakatach na zewnątrz kościoła.