Skip to main content
 1. Msza św. z udziałem dzieci przygotowujących się do 1-ej Komunii świętej i ich rodzin dziś o godz.17. Z tej racji nabożeństwo różańcowe o 17.15 będzie w kościele dolnym.
 2. Spotkanie Akcji Katolickiej jutro o godz.19 w sali św. Ojca Pio.
 3. Grupa „Zmartwychwstanie” Odnowy w Duchu Świętym zaprasza na Rekolekcje Ewangelizacyjne Odnowy (tzw. REO). Drugie spotkanie w środę 21 września o g.19 w dolnym kościele. Informacje na bilbordzie i na plakatach na zewnątrz kościoła.
 4. Także w środę 21 września rozpoczynamy Kurs Przedmałżeński. Zapisy będą na 1-ym spotkaniu w sali Świętych Aniołów w środę o g.19.
 5. Młodzież zapraszamy na spotkanie oazowe w piątek o godz.19 w sali dolnego kościoła – wejście od strony figury Matki Bożej.
 6. Intencje Mszy świętych na rok 2023 będziemy przyjmować od najbliższej soboty 24 września w kancelarii parafialnej.
 7. Spotkanie grupy „Mężczyźni Świętego Józefa” w następny poniedziałek 26 września o g.19 w kaplicy adoracji i w sali bł. Kard. Wyszyńskiego.
 8. Dzisiejsza niedziela to Dzień Środków Społecznego Przekazu. Tym mocniej zachęcamy do nabywania i lektury prasy katolickiej. Dzisiaj, jak w każdą niedzielę są tygodniki: „Niedziela, Idziemy, Nasz Dziennik, Gość Niedzielny”, a także pisma dla dzieci i młodzieży. Bierzmy je do ręki, aby poszerzać wiedzę religijną i umacniać swoją wiarę.
 9. W piątek 23 września po wieczornej Mszy św. spotkanie wszystkich kandydatów do bierzmowania czyli młodzieży klas 1-ych szkół średnich. Nieobecność będzie oznaczać rezygnację z przyjęcia bierzmowania.
 10. Straż Najśw. Serca Pana Jezusa zaprasza na pielgrzymkę szlakiem sanktuariów Warmii i Mazur, w tym do Gietrzwałdu, Świętej Lipki i Stoczka Klasztornego. Wyjazd w sobotę 8 października. Zapisy dzisiaj przed kościołem.
 11. W następną niedzielę przedstawiciele Kręgów Kościoła Domowego podzielą się swoimi świadectwami. Pragniemy, by jak najwięcej rodzin odnalazło swoje miejsce w Kościele na tej drodze.
 12. Dziś przed kościołem zbiórka do puszek do dyspozycji parafialnej Caritas. Nadal chcemy dopłacać do obiadów w szkołach na terenie parafii. Zbiórka na obiady będzie – jak dzisiaj – w trzecie niedziele miesiąca, zaś w 1-sze niedziele zbiórka do puszek dla potrzebującym, bo wciąż wiele osób przychodzi do parafii z prośbą o pomoc.