Skip to main content
  1. Rozpoczęliśmy miesiąc różańcowy. Gorąco zapraszamy na tę wspólną, wyjątkową modlitwę. W naszym kościele różaniec z udziałem dorosłych i młodzieży w dni powszednie po Mszy św. o g.18, a z udziałem dzieci od poniedziałku do piątku o g.17.15. Jutro wyjątkowo o g.17, gdyż będą poświęcone różańce dzieciom z klas 3 tzw. komunijnych .Dzisiaj różaniec o g.17.15.
  2. Spotkanie Akcji Katolickiej we wtorek po nabożeństwie różańcowym.
  3. W tym tygodniu przypadają:

a. 1 czwartek miesiąca – po Mszy św. wieczornej Godzina Św. – czas modlitwy za kapłanów i o nowe powołania.
b. 1-y piątek – spowiedź rano od g.6.30 i po południu od g.17. Msza św. z udziałem dzieci o g.17.15, zaś po Mszy św. o g.18 adoracja Najśw. Sakramentu do g.21, którą poprowadzi Franciszkański Zakon Świeckich i Akcja Katolicka.

  1. Za dwa tygodnie, w sobotę 15 października zapraszamy na godzinną adorację z muzycznym uwielbieniem w ramach projektu „W Domu Ojca”; początek po nabożeństwie różańcowym czyli ok.19.15. To wyjątkowe wydarzenie poprowadzi ks.Mateusz wraz z zaproszonymi zawodowymi muzykami, którzy na co dzień posługują w najbardziej znanych, polskich zespołach chrześcijańskich. Już dzisiaj zapraszamy, a informacje są także na plakatach przy wejściu do kościoła.