Skip to main content

OGŁOSZENIA   DUSZPASTERSKIE

  •  Niedziela Zwykła „C” –  9. 10. 2022 r.
  1. Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe. W naszym kościele różaniec z udziałem dorosłych i młodzieży w dni powszednie po Mszy św. o g.18, a z dziećmi od poniedziałku do piątku o g.17.15.
  2. Msza św. z udziałem dzieci klas 3 i ich rodzin przygotowujących się do  1-ej Komunii św. za tydzień o godz.16.
  3. Już po raz 9 zapraszamy na męskie pielgrzymowanie w intencji kanonizacji ks.Jerzego Popiełuszki. Będziemy dziękować za dar pracy, modlić się w drodze i na Mszy św. w kościele św. Stanisława Kostki o mężne, wierne i kochające serce dla mężczyzn. Zapraszamy każdego mężczyznę, który ks. Jerzego ma w sercu i pamięci. Wyjście w niedzielę 23 października o g.4.50 rano sprzed naszego kościoła. Prosimy zabrać różaniec, latarkę i wygodne, nieprzemakalne obuwie. Będzie krótka przerwa w okolicy Pól Elekcyjnych na posiłek zabrany ze sobą z domu, tak aby zdążyć na g.8.30 na Mszę św. Powrót do domów komunikacją miejską. Informacje także na plakacie przy wejściu.
  4. Spotkanie „Mężczyzn Świętego Józefa” będzie w następny poniedziałek 17-go października w kaplicy adoracji i w sali Bł. Kard. Wyszyńskiego                po Mszy św. i różańcu czyli ok.19.30.
  5. Niebawem rozpoczniemy nowy cykl przygotowania  do  bierzmowania. Pierwsze spotkanie w następny piątek 21 października o g.19.15                        w kościele. Zapraszamy uczniów klas 8 mieszkających na terenie naszej parafii (dotyczy to także tych, którzy uczęszczają do szkół poza Dzielnicą Ursus). Na to pierwsze spotkanie zapraszamy także jednego z rodziców uczniów klas 8. Przygotowanie do bierzmowania oraz do I Komunii świętej odbywa się bowiem w parafii zamieszkania uczniów.
  6. W najbliższą sobotę 15 października zapraszamy na godzinną adorację       z muzycznym uwielbieniem w ramach projektu „W Domu Ojca”; początek po nabożeństwie różańcowym czyli ok.19.15. To wyjątkowe wydarzenie poprowadzi ks.Mateusz wraz z zaproszonymi zawodowymi muzykami, którzy na co dzień posługują w najbardziej znanych, polskich zespołach chrześcijańskich. Serdecznie zapraszamy; informacje są także na plakatach przy wejściu do kościoła.
  7. Za tydzień czyli  w Dniu Papieskim w całej Polsce i przed naszym kościołem zbiórka do puszek na fundusz stypendialny dla zdolnej młodzieży.

Leave a Reply