Skip to main content
OgłoszeniaParafia

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 24 Niedziela Zwykła „B” – 12. 09. 2021 r.

By 14 września, 20216 października, 2022No Comments
 1. Zapraszamy na nabożeństwo różańcowe o godz.17.15. Będziemy dziękować Bogu za nowych błogosławionych i modlić się przez ich wstawiennictwo o łaski Boże dla nas, dla Ojczyzny i Kościoła.
 2. Od dzisiaj jest Msza św. o godz.16, a za tydzień będzie także Msza św. o godz.11 w dolnym kościele dla najmłodszych dzieci z rodzicami.
 3. We wtorek 14 września Święto Podwyższenia Krzyża Świętego, a w środę wspomnienie Matki Bożej Bolesnej.
 4. W następną środę 22 września rozpocznie się nowy Kurs Przedmałżeński. Zapisy będą na pierwszym spotkaniu. Spotkania narzeczonych odbywają się w środy o godz.19.
 5. Po wakacjach wznawiamy Wieczory Uwielbienia, które będą w 3-cie piątki miesiąca, a więc w najbliższy piątek 17 września g.19 w kaplicy adoracji. Zapraszamy wszystkich w imieniu grupy Odnowa w Duchu Świętym „Zmartwychwstanie”.
 6. Spotkanie Straży Niepokalanego Serca Maryi w sobotę o godz.8.30.
 7. Ponownie zapraszamy młodzież na Koncert Muzyki Chrześcijańskiej połączony ze świadectwami i prezentacją wspólnot, który odbędzie się w następny czwartek 23 września o godz.19 w Domu Kultury „Arsus” przy ul. Traktorzystów 14.
 8. Przygotowanie nowej grupy młodzieży do sakramentu bierzmowania czyli uczniów klas 8 rozpocznie się w najbliższy piątek 17 września po Mszy św. o g.18. Oczekujemy na uczniów klas 8 mieszkających na terenie naszej parafii (dotyczy to także tych, którzy uczęszczają do szkół poza naszą parafią i poza Dzielnicą Ursus). Przypominamy także, że przygotowanie do Bierzmowania i do 1-ej Komunii św. odbywa się w parafii zamieszkania uczniów.
 9. Zapraszamy młodzież do Oazy czyli Ruchu „Światło Życie”. Kolejne spotkanie w piątek 17 września o godz.19 w sali pod kościołem.
 10. Zachęcamy do nabywania i lektury prasy katolickiej.
 11. Intencje Mszy św. na r. 2022 będziemy przyjmować od soboty 25-go września.
 12. W następną niedzielę 19 września w Warszawie Narodowy Marsz Życia i Rodziny – początek na Placu Zamkowym o godz.11.30, na zakończenie Msza św. w Bazylice Św. Krzyża – zachęcamy do udziału zwłaszcza młode rodziny z dziećmi.