Skip to main content
OgłoszeniaParafia

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 25 Niedziela Zwykła „B” – 19. 09. 2021 r.

By 19 września, 20216 października, 2022No Comments
  1. Msza św. z udziałem dzieci przygotowujących się do I Komunii świętej i ich rodzin dzisiaj o godz.17. Z tej racji nabożeństwo różańcowe o godz.17.15 będzie dzisiaj w kościele dolnym.
  2. W tym tygodniu w liturgii: we wtorek Święto Św. Mateusza, apostoła i ewangelisty, w czwartek wspomnienie świętego Ojca Pio, a w sobotę wspomnienie patrona Warszawy Bł. Władysława z Gielniowa.
  3. W najbliższą środę 22 września rozpoczynamy nowy Kurs Przedmałżeński. Zapisy będą na 1-ym spotkaniu w sali Świętych Aniołów w środę o g.19.
  4. Ks.Paweł Sobociński zaprasza młodzież na spotkanie oazowe do sali pod kościołem w piątek na godz.19.
  5. Po raz kolejny zapraszamy naszą młodzież na Koncert Muzyki Chrześcijańskiej połączony ze świadectwami i prezentacją wspólnot, który odbędzie się w najbliższy czwartek 23 września o godz.19 w Domu Kultury „Arsus” przy ul.Traktorzystów 14. Jest to obowiązkowe spotkanie dla kandydatów do bierzmowania czyli dla klas 1 szkół średnich i klas 8.
  6. Intencje Mszy świętych na rok 2022 będziemy przyjmować od najbliższej soboty 26 września w kancelarii parafialnej.
  7. Grupa „Odnowy w Duchu Świętym” z ks.Szymonem na zaprasza sobotnie „Wprowadzenie do niedzieli”. Wznawiamy spotkania, na których przygotowujemy się do przeżywania niedzielnej Eucharystii poprzez komentarze do liturgii oraz medytację ignacjanską. Zapraszamy do dolnego kościoła w każdą sobotę po Mszy świętej wieczornej.
  8. Wracamy tez do spotkań grupy „Mężczyźni Świętego Józefa” i zapraszamy w następny poniedziałek 27 września o g.19 do kaplicy adoracji.
  9. Dzisiejsza niedziela jest Dniem Środków Społecznego Przekazu. Tym mocniej więc zachęcamy do nabywania i lektury prasy katolickiej. Dzisiaj, jak w każdą niedzielę są tygodniki: „Niedziela, Idziemy, Nasz Dziennik, Gość Niedzielny” oraz pisma dla dzieci i młodzieży. Warto przypomnieć piękne hasło: „Prasa katolicka w każdym domu”. Bierzmy ją do ręki, aby poszerzać wiedzę religijną i umacniać swoją wiarę.