Skip to main content
OgłoszeniaParafia

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 25 Niedziela Zwykła „A” – 18. 10. 2020 r.

By 17 października, 20206 października, 2022No Comments
  1. Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe: dorośli i młodzież w dni powszednie po Mszy św. o g.18, natomiast różaniec z udziałem dzieci od poniedziałku do piątku o 17.15. Dziś różaniec o g.17.15.
  2. W zakrystii i kancelarii przyjmujemy na modlitwy za zmarłych, czyli tzw. „przypominki roczne” i listopadowe.
  3. Jutro wspomnienie bł. ks. Jerzego Popiełuszki i rocznica Jego męczeńskiej śmierci. Główne uroczystości będą w sanktuarium na Żoliborzu. Z kolei w czwartek 22 października wspomnienie św.Jana Pawła II. Przez wstawiennictwo naszych wielkich Patronów polecajmy w modlitwie Kościół, Polskę i nasze osobiste sprawy, prośmy też o oddalenie pandemii.
  4. Zapraszamy po raz 7 na męskie pielgrzymowanie w intencji kanonizacji ks.Jerzego. Będziemy także prosić i dziękować za dar pracy dla nas i bliskich oraz modlić się w czasie drogi i Mszy św. w kościele św. Stanisława Kostki, o mężne, wierne i kochające serce dla nas mężczyzn. Jest zaproszony każdy mężczyzna, który ma w pamięci i sercu niezwykłą postać ks. Jerzego. Wyjście w niedzielę 25 października o godz.5.00 rano sprzed naszego kościoła. Prosimy zabrać różaniec, latarkę, maseczkę i wygodne, najlepiej nieprzemakalne obuwie. Będzie krótka przerwa w okolicy Pól Elekcyjnych na zabrany ze sobą z domu posiłek, tak aby zdążyć na godz.8:30 na Mszę św. Powrót do domów komunikacją miejską. Informacje także na plakacie przy wejściu.
  5. Przy wyjściu z kościoła prasa katolicka. Zachęcamy do nabycia i lektury. Zapraszamy także do biblioteki parafialnej.
  6. Dzisiaj w całej Polsce odbywa się doroczne liczenie wiernych, a więc ile osób uczestniczy w niedzielnej Mszy świętej, a ile osób przyjmuje Komunię świętą.