Skip to main content
OgłoszeniaParafia

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKI – 28 Niedziela Zwykła „A” – 11. 10. 2020 r.

By 11 października, 20206 października, 2022No Comments
  1. Msza św. z udziałem dzieci klas 3 i ich rodzin przygotowujących się do 1-ej Komunii św. dzisiaj o godz.17, dlatego nabożeństwo różańcowe o godz.7.15 będzie dzisiaj w kościele dolnym.
  2. W czwartek 15 października dzień Dziecka Utraconego. Na cmentarzu przy ul.Ryżowej jest grób „Pod Aniołkiem”, w którym złożono ciała tych dzieci. Dlatego już w środę podczas nowenny za wstawiennictwem Matki Bożej Nieustającej Pomocy szczególnie będziemy się modlić się za dzieci przedwcześnie zmarłe oraz w intencjach ich rodziców.
  3. Przeżywamy Dzień Papieski pod hasłem: „TOTUS TUUS”. W całej Polsce i przed naszym kościołem zbiórka do puszek na fundusz stypendialny dla zdolnej młodzieży z ubogich terenów Polski. To żywy pomnik naszej wdzięczności za św. Jana Pawła II. Natomiast w piątek 16 października przypada 42 rocznica wyboru Jana Pawła II. Przez Jego wstawiennictwo będziemy się modlić w intencjach Ojczyzny i Kościoła oraz o oddalenie pandemii.
  4. Przyjmujemy na modlitwy za zmarłych. „Przypominki roczne” to modlitwa w każdą niedzielę o godz.12, gdy sukcesywnie wyczytujemy zmarłych z rodzin, a każdego 15 dnia miesiąca o g.18 jest Msza św. za tych zmarłych, a przez cały listopad różaniec z „przypominkami” za zmarłych codziennie o godz.17.15.
  5. Spotkanie Straży Niepokalanego Serca Maryi w sobotę o godz.8.30
  6. Bezpłatne korepetycje z przedmiotów ścisłych – podobnie jak w latach ubiegłych – będą udzielane przy naszym kościele. Zapraszamy uczniów szkół podstawowych i średnich we wtorki na g.18 do sali św.Faustyny w budynku za kościołem.
  7. Za tydzień Niedziela Misyjna. Ofiary składane na tacę przeznaczymy na pomoc misjom i misjonarzom.