Skip to main content
OgłoszeniaParafia

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 27 Niedziela Zwykła „A” – 4. 10. 2020 r.

By 5 października, 20206 października, 2022No Comments
 1. Trwa miesiąc różańcowy. Przypominamy, że w naszym kościele różaniec dla dorosłych i młodzieży w dni powszednie po Mszy św. o g.18, a z udziałem dzieci od poniedziałku do piątku o g.17.15. Dziś różaniec o g.17.15. Gorąco zapraszamy.
 2. Spotkanie Akcji Katolickiej w poniedziałek w sali św. Ojca Pio po nabożeństwie różańcowym.
 3. Spotkanie Straży Honorowej Najśw. Serca Pana Jezusa w sobotę po Mszy świętej o godz.8.
 4. Msza św. z udziałem dzieci przygotowujących się do 1-ej Komunii św. i ich rodzin w następną niedzielę 11 października o g.17.
 5. Siostra Małgorzata i Pani Małgorzata, nasze katechetki zapraszają dzieci za tydzień po Mszy św. o g.11 na spotkanie grupy „Mały Apostoł”.
 6. Przyjmujemy na modlitwy za zmarłych. „Przypominki roczne” to modlitwa w każdą niedzielę o godz.12, gdy sukcesywnie wyczytujemy zmarłych z rodzin, a każdego 15 dnia miesiąca o g.18 jest Msza św. za tych zmarłych, a przez cały listopad różaniec z „przypominkami” za zmarłych codziennie o godz.17.15.
 7. Wspólnota Duchowych Niewolników zaprasza na Mszę św. w środę 7 października – w dniu Matki Bożej Różańcowej.
 8. Zapraszamy do korzystania z biblioteki parafialnej, a przy wyjściu polecamy prasę katolicką.
 9. Dzisiaj także przy wyjściu zbiórka do puszek dla osób potrzebujących naszej pomocy.
 10. Jak słyszeliśmy w liście biskupów –za tydzień z okazji Dnia Papieskiego w całej Polsce i przed naszym kościołem będzie zbiórka do puszek na fundusz stypendialny dla zdolnej młodzieży, który jest „żywym pomnikiem” naszej wdzięczności Janowi Pawłowi II. Wcześniej tj. w piątek 9 października o g.19 w Domu Kultrury „Portiernia” przy ul.Traktorzystów 20 koncert pt. „Architektura wiary Karola Wojtyły”, na który zaprasza Rada i Zarząd dzielnicy Ursus – szczegóły na plakacie przy wejściu.
 11. Grupa „Zmartwychwstanie” Katolickiej Odnowy w Duchu Świętym zaprasza na REKOLEKCJE EWANGELIZACYJNE ODNOWY (tzw. REO). Pierwsze spotkanie w środę 7 października o godz. 19 w dolnym kościele.