Skip to main content
OgłoszeniaParafia

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 26 Niedziela Zwykła „A” – 27. 09. 2020 r.

By 27 września, 20206 października, 2022No Comments
 1. W najbliższy czwartek rozpoczniemy październik – miesiąc różańcowy. W naszym kościele RÓŻANIEC dla dorosłych i młodzieży w dni powszednie po Mszy św. o g.18, natomiast różaniec z udziałem dzieci w najbliższy czwartek o g.17, a w kolejne dni o g.17.15. Dzisiaj i w każdą niedzielę nabożeństwo o g.17.15. Zachęcamy do licznego udziału we wspólnej modlitwie różańcowej.
 2. W ostatnią środę rozpoczął się Kurs Przedmałżeński. W najbliższym tygodniu można jeszcze do niego dołączyć. Spotkania narzeczonych są w sali Świętych Aniołów w środy o godz.19.
 3. W tym tygodniu przypadają:
  a. 1-y czwartek miesiąca – po Mszy św. wieczornej Godzina Św. czyli czas naszej modlitwy za kapłanów i o nowe powołania kapłańskie, zakonne i misyjne.
  b. 1-y piątek – spowiedź rano od g.6.30 i po południu od g.16.30. Msza św. z udziałem dzieci o g.17.15, zaś po Mszy św. o g.18 adoracja Najśw. Sakramentu do g.21, którą poprowadzi Franciszkański Zakon Świeckich
  c. 1-a sobota – o g.8 Msza św. o Niepokalanym Sercu Maryi i nabożeństwo z adoracją, a następnie spotkanie formacyjno – modlitewne Żywego Różańca.
 4. Drugie spotkanie uczniów klas 8 czyli nowej grupy młodzieży do sakramentu bierzmowania w najbliższy piątek 2 października o g.19.15 w kościele. Zapraszamy także tych uczniów klas 8-ch, którzy nie dotarli na pierwsze spotkanie.
 5. Wszystkie rodziny skupione w Kręgach Kościoła Domowego zapraszamy na Mszę św. w sobotę 3 października o godz.16 w kaplicy adoracji.
 6. Grupa Odnowy w Duchu Świętym „Zmartwychwstanie” działająca przy naszej parafii zaprasza na REKOLEKCJE EWANGELIZACYJNE ODNOWY (tzw. REO). Pierwsze spotkanie w środę 7 października o godz. 19 w dolnym kościele. Szczegóły są też na plakatach przy wejściu.