Skip to main content
OgłoszeniaParafia

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 25 Niedziela Zwykła „B” – 3. 10. 2021 r.

By 6 października, 20216 października, 2022No Comments
  1. Rozpoczęliśmy miesiąc różańcowy. Gorąco zapraszamy na tę wspólną, wyjątkową modlitwę. W naszym kościele różaniec z udziałem dorosłych i młodzieży jest w dni powszednie po Mszy św. o g.18, a z dziećmi od poniedziałku do piątku o g.17.15. Dziś różaniec o g.17.15.
  2. Drugie spotkanie uczniów klas 8 czyli nowej grupy młodzieży do sakr. bierzmowania jutro, 4-go października o 19.15 w kościele. Zapraszamy także tych uczniów klas 8, którzy nie dotarli na pierwsze spotkanie.
  3. Spotkanie Akcji Katolickiej także jutro w sali św. Ojca Pio po nabożeństwie różańcowym.
  4. W tym tygodniu 1 czwartek miesiąca – po Mszy św. wieczornej Godzina Św. czyli czas modlitwy za kapłanów i o nowe powołania.
  5. Wszystkie rodziny skupione w Kręgach Kościoła Domowego zapraszamy na Mszę św. w czwartek 7 października o godz.19 w kaplicy adoracji.
  6. Chór „Cantate Deo” zaprasza w swoje szeregi – próby chóru są w czwartki o g.19 w sali św. Cecylii.
  7. Spotkanie Straży Honorowej Najśw. Serca Pana Jezusa w sobotę po Mszy św. o g.8.
  8. Przyjmujemy już na modlitwy za zmarłych, czyli tzw. „przypominki” roczne i listopadowe.
  9. Grupa „Zmartwychwstanie” Katolickiej Odnowy w Duchu Świętym zaprasza już dzisiaj na Rekolekcje Ewangelizacyjne Odnowy (tzw. REO). Pierwsze spotkanie będzie w środę 13 października o g.19 w dolnym kościele. Informacje są na bilbordzie i na plakatach, a więcej na ten w następną niedzielę, gdyż wtedy w Parku Czechowickim będzie tzw. „Ewangelizacja uliczna” od godz.16 do 19.
  10. Jak słyszeliśmy w liście biskupów, za tydzień z okazji Dnia Papieskiego w całej Polsce i przed naszym kościołem będzie zbiórka do puszek na fundusz stypendialny dla zdolnej młodzieży, który jest „żywym pomnikiem” naszej wdzięczności Janowi Pawłowi II.