Skip to main content
OgłoszeniaParafia

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 28 Niedziela Zwykła „B” – 10. 10. 2021 r.

By 10 października, 20216 października, 2022No Comments

1.Msza św. z udziałem dzieci klas 3 i ich rodzin przygotowujących się do 1-ej Komunii św. będzie za tydzień o godz.17.

  1. Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe. W naszym kościele różaniec z udziałem dorosłych i młodzieży w dni powszednie po Mszy św. o g.18, a z dziećmi od poniedziałku do piątku o g.17.15.
  2. Przyjmujemy na modlitwy za zmarłych czyli tzw. „przypominki” roczne i listopadowe.
  3. Bezpłatne korepetycje z matematyki i fizyki – podobnie jak w latach ubiegłych – będą udzielane przy naszym kościele. Zapraszamy uczniów we wtorki na g.18 do sali św.Faustyny.
  4. Spotkanie Straży Niepokalanego Serca Maryi w sobotę o godz.8.30.
  5. Za tydzień Niedziela Misyjna. Ofiary składane na tacę przeznaczymy na pomoc misjom i misjonarzom.
  6. Zapraszamy po raz 8 na męskie pielgrzymowanie w intencji kanonizacji ks.Jerzego Popiełuszki. Będziemy także prosić i dziękować za dar pracy i modlić się w czasie drogi i Mszy św. w kościele św. Stanisława Kostki, o mężne, wierne i kochające serce dla mężczyzn. Jest zaproszony każdy mężczyzna, który ks.Jerzego ma w pamięci i sercu. Wyjście w niedzielę 24 października o g.5.00 rano sprzed naszego kościoła. Prosimy zabrać różaniec, latarkę i wygodne, nieprzemakalne obuwie. Będzie krótka przerwa w okolicy Pól Elekcyjnych na zabrany ze sobą z domu posiłek, tak aby zdążyć na g.8:30 na Mszę św. Powrót do domów komunikacją miejską. Informacje także na plakacie przy wejściu.
  7. Przy wyjściu jest prasa katolicka – zachęcamy do nabycia i lektury.
  8. Przeżywamy Dzień Papieski. W całej Polsce i przed naszym kościołem zbiórka do puszek na fundusz stypendialny dla zdolnej młodzieży.
  9. Grupa „Zmartwychwstanie” Katolickiej Odnowy w Duchu Świętym zaprasza na Rekolekcje Ewangelizacyjne Odnowy (tzw. REO). Pierwsze spotkanie będzie w środę 13 października o g.19 w dolnym kościele. Informacje są na bilbordzie i na plakatach, a więcej na ten temat dzisiaj po południu, gdyż w Parku Czechowickim będzie tzw. „Ewangelizacja uliczna” od godz.16 do 19. Zapraszamy serdecznie.
  10. W następną niedzielę 17 października rozpocznie się etap diecezjalny Synodu Biskupów. Z tej okazji za tydzień w Archikatedrze Warszawskiej o g.11 zostanie odprawiona Msza św., na którą Ks. Kardynał zaprasza wiernych naszej archidiecezji.