Skip to main content
OgłoszeniaParafia

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 3 Niedziela Wielkiego Postu „C” – 20. 03. 2022 r.

By 21 marca, 20226 października, 2022No Comments
  1. Zapraszamy na Gorzkie Żale z nauką pasyjną dziś o godz.17 oraz na Drogę Krzyżową w piątek z udziałem dzieci o g.17.15, a dla dorosłych i młodzieży o godz.18.45.
  2. Msza św. z udziałem dzieci przygotowujących się do 1-ej Komunii św. i ich rodzin dzisiaj o godz.16.
  3. Uczniowie Szkoły Podst. Nr 14 oraz Siostra Zuzanna, katechetka zapraszają na przedstawienie ukazujące życie bł. Kard. Wyszyńskiego i św. Jana Pawła II – wtorek 22 marca o godz.17.30 w Domu Kultury „Arsus” przy ul. Traktorzystów 14.
  4. Dziękujemy Bogu za wczorajszą uroczystość odpustową. Dziękujemy za posługę Ks. Kard. Gerharda Mullera, za liczny udział parafian, gości i przyjaciół. Dziękujemy św. Józefowi za Jego orędownictwo i prosimy, by nadal wstawiał się za nami we wszystkich naszych sprawach, a zwłaszcza, by także wypraszał pokój dla Ukrainy i świata.
  5. Za tydzień przed kościołem będzie dodatkowa zbiórka do puszek dla potrzebujących i na paczki świąteczne dla ubogich przychodzących do parafii po pomoc.
  6. W piątek 25 marca przypada Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Msze św. będą o godz.6.30; 7.15; 8 i 18. Z racji uroczystości wolno spożywać pokarmy mięsne. To także Dzień Świętości Życia. Zachęcamy do podjęcia na nowo Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Uczynimy to podczas Mszy św. o g.18. W tym dniu papież Franciszek dokona zawierzenia Rosji i Ukrainy Niepokalanemu Sercu NMP. Będziemy się z Nim jednoczyć w tym ważnym momencie dla całego świata.
  7. W najbliższy piątek 25 marca będzie też kolejne spotkanie synodalne. Zapraszamy wszystkich chętnych po Mszy św. o g.18 do sali Świętych Aniołów.
  8. Zapraszamy do biblioteki parafialnej oraz do nabycia i lektury prasy katolickiej.