Skip to main content
OgłoszeniaParafia

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 4 Niedziela Wielkiego Postu „C” – 27. 03. 2022 r.

By 30 marca, 20226 października, 2022No Comments
 1. Gorzkie Żale z nauką pasyjną dziś o godz.17 i nabożeństwo Drogi Krzyżowej w piątek z udziałem dzieci o g.17.15, dla dorosłych i młodzieży o g.18.45. Zapraszamy do rozważania męki Pana Jezusa.
 2. Dziękujemy katechetce S.Zuzannie Skopiak, uczniom i rodzicom za piękny spektakl o bł.Kard.Wyszyńskim i św. Janie Pawle II, który obejrzeliśmy w środę w Domu Kultury „Arsus”.
 3. Przypominamy, że przy naszym kościele spotyka się grupa AA czyli Anonimowi Alkoholicy. Spotkania są w każdą niedzielę od godz.18.30 do 20.30 w sali św.Królowej Jadwigi. Nałóg dotyka wielu ludzi żyjących w rodzinach lub samotnie. Chcemy im pomagać i zapraszamy osoby mające problem z alkoholem. Warto, szczególnie w Wielkim Poście pomóc sobie i innym, nazwać problem i z nim się zmierzyć.
 4. Spotkanie Mężczyzn św. Józefa jutro po Mszy św. wieczornej w kaplicy adoracji i w sali bł. Kard. Wyszyńskiego.
 5. W tym tygodniu przypada:
  a. 1 piątek – spowiedź rano od g.6.30 i po południu od g.17. Nie będzie Mszy św. z udziałem dzieci tylko nabożeństwo Drogi Krzyżowej z Komunią świętą, natomiast po Mszy św. o godz.18 adoracja Najśw. Sakramentu, którą poprowadzi Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym „Zmartwychwstanie”.
  b. 1 sobota – o g.8 Msza św. wotywna o Niepokalanym Sercu Maryi, a po niej nabożeństwo adoracyjne i spotkanie formacyjno- modlitewne Żywego Różańca. W sobotę przypada 17 rocznica śmierci św.Jana Pawła II – będzie dokładnie jak wtedy: 1-sza sobota miesiąca i 2-gi dzień kwietnia. Powierzajmy Świętemu Papieżowi sprawy osobiste oraz intencje Kościoła i świata.
 6. Spotkanie uczniów klas 8-ych przygotowujących się do bierzmowania także w piątek 1 marca po naboż. Drogi Krzyżowej czyli ok.19.30.
 7. W następną niedzielę 3 kwietnia rozpoczną się rekolekcje parafialne, które poprowadzi Ojciec Albert Oksiędzki, paulin. Prosimy o modlitwę w intencji Rekolekcjonisty, a także o ducha pokuty i nawrócenia dla całej parafii. Nie ustajemy w modlitwie o zakończenie wojny na Ukrainie i o pokój dla całego świata.
 8. Zachęcamy do zakupienia i lektury prasy katolickiej.
 9. Dzisiaj przed kościołem zbiórka do puszek dla potrzebujących i na paczki świąteczne dla ubogich przychodzących do parafii po pomoc.