Skip to main content
OgłoszeniaParafia

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 32 Niedziela Zwykła „A” – 8. 11. 2020 r.

By 9 listopada, 20206 października, 2022No Comments
  1. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy za zmarłych. W naszym kościele „przypominki” z różańcem przez cały listopad codziennie o godz.17.15.
  2. „Przypominki” można zamawiać dzisiaj w zakrystii, a w dni powszednie w kancelarii parafialnej.
  3. W najbliższą środę przypada 102 rocznica odzyskania Niepodległości przez Polskę. Nie będzie uroczystości przy obelisku na ul.Cierlickiej, będzie zaś o godz.11 Msza św. w intencjach Ojczyzny.
  4. Msza św. z udziałem dzieci przygotowujących się do 1. Komunii świętej i ich rodzin będzie w następną niedzielę o godz.17. Będzie z niej transmisja on-line.
  5. Także za tydzień – jak zawsze 15-go dnia miesiąca o g.18 Msza św. za zmarłych polecanych w rocznych „przypominkach”.
  6. Msze święte dzisiaj są jak w każdą niedzielę, z tym, że można w nich uczestniczyć będąc także w dolnym kościele, gdzie jest nagłośnienie czyli transmisja z kościoła górnego. Zgodnie z zasadami od wczoraj może być 50 osób w górnym kościele i 20 osób w dolnym, nie licząc służby liturgicznej. Tak będzie do czasu odwołania obostrzeń. Pamiętajmy też o zasłanianiu ust i nosa.
    W następną niedzielę transmisje on-line Mszy św. będą o g.12.30 i o g.17 dla dzieci klas 3. Przypominamy link do tej transmisji: youtube.com/channel/UCFQ47PK3ppePolltGKqR7nQ/live
  7. Przy wyjściu z kościoła zachęcamy do nabycia prasy katolickiej.