Skip to main content
OgłoszeniaParafia

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 32 Niedziela Zwykła „B” – 7. 11. 2021 r.

By 7 listopada, 20216 października, 2022No Comments
  1. Zapraszamy do wspólnej modlitwy za zmarłych: w niedziele o godz.12, a przez cały listopad codziennie, także dzisiaj o godz.17.15 różaniec z „przypominkami’ za zmarłych. „Przypominki” można zamawiać jeszcze dzisiaj w zakrystii, a w dni powszednie w kancelarii parafialnej.
  2. W najbliższy czwartek 11 listopada przypada 103 rocznica odzyskania Niepodległości przez Polskę; o godz.10.30 uroczystości przy obelisku na ul. Cierlickiej, a o godz.11 Msza św. w intencjach naszej Ojczyzny.
  3. Spotkanie Straży Honorowej Najświętszego Serca Pana Jezusa w sobotę o godz.8.30.
  4. Z przykrością informujemy, że rekolekcje zmierzające do Konsekracji Świętemu Józefowi nie mogą rozpocząć zgodnie z planowanym terminem, czyli jutro, a to z powodu braku zamówionych książek. Wydawnictwo dostarczy je dopiero po następnej niedzieli i wtedy podamy nowy termin rekolekcji.
  5. Dzięki staraniom grupy parafian w następną niedzielę 14 listopada przyjmiemy relikwie Małej Arabki czyli Świętej Marii od Jezusa Ukrzyżowanego. Uroczyste wprowadzenie relikwii będzie podczas Mszy św. o godz.12.30, ale przez całą niedzielę będziemy bliżej poznawać tę niezwykłą Świętą i modlić się za Jej wstawiennictwem.
  6. Dzisiaj serdecznie zapraszamy do korzystania z biblioteki parafialnej.