Skip to main content
OgłoszeniaParafia

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – Niedziela Zwykła – 24. 01. 2021 r.

By 24 stycznia, 20216 października, 2022No Comments
 1. Msza św. z udziałem dzieci przygotowujących się do 1-ej Komunii świętej i ich rodzin dzisiaj o g.17. Dzisiaj uczestniczą dzieci ze szkół podst. nr 4 i 382; za tydzień – dzieci ze szkoły nr 14 i 381. Jutro o g.19 w kościele spotkanie dla rodziców dzieci ze wszystkich czterech szkół.
 2. Nabożeństwo różańcowe o godz.17 będzie dzisiaj w kaplicy adoracji.
 3. Dziękujemy parafianom, którzy odpowiedzieli na nasze zaproszenie i przyszli na Mszę św. w ramach „Kolędy 2021”. W najbliższym czasie na Mszę św. o g.18 zapraszamy mieszkańców następujących ulic:
 • poniedziałek 25 stycznia – ulice Spisaka i Bodycha
 • wtorek 26 stycznia – ul. Walerego Sławka
 • środa 27 stycznia – ulice Malinowa, Zakątek i Rynkowa
 • czwartek 28 stycznia – ulice Hassa, Starodęby i Tomcia Palucha
 • piątek 29 stycznia – ulice Kolorowa i Jacka i Agatki
 • sobota 30 stycznia – Aleja Bzów i ul. Chmiela
 • poniedziałek 1 lutego – ulice Melcera, Robinii, Słupska i Suchy Las.
  Przepraszamy mieszkańców ul. Walerego Sławka za błędy, jakie wkradły się w poprzednim planie kolędowych Mszy świętych. Dziękujemy też za dobrowolne ofiary składane przy tej okazji na potrzeby parafii.
 1. Jutro drugi dzień 9-cio tygodniowej Nowenny przed uroczystością św.Józefa. Modlimy o duchowe odrodzenie Polski i ustanie pandemii, o ducha pokuty i zmiłowanie Boga nad nami. Nowenna będzie trwać od jutra do 15 marca. W każdy poniedziałek o godz.18 nabożeństwo do św. Józefa i Msza św. ze słowem zaczerpniętym z listu papieża Franciszka o św.Józefie pt.: „Patris corde”. Natomiast w piątek od godz.8.30 całodobowa Adoracja Najśw. Sakramentu. Prosimy o wpisywanie się na dyżur w dogodnej godzinie dnia i nocy.
 2. Spotkanie młodzieży klas 8 przygotowujących się do sakramentu bierzmowania w piątek o g.18.45 w kościele. Obecność obowiązkowa. Prosimy pamiętać o zachowaniu odległości i zakładaniu maseczek.
 3. Na stolikach jest prasa katolicka. Zachęcamy do nabycia i lektury. Można też nabyć gromnice.