Skip to main content
OgłoszeniaParafia

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – Uroczystość Zmartwychwstania Pańskiego „C” – 17 kwietnia 2022 r.

By 18 kwietnia, 20226 października, 2022No Comments
  1. Dzisiaj w naszym kościele Msze św. o godz.6; 9.30; 11; 12.30; 16; 18.
  2. Jutro, w drugim dniu Świąt Wielkanocnych Msze św. będą według porządku niedzielnego począwszy od 6.30.
  3. Dziś i jutro nie będzie nabożeństw wieczornych.
  4. Zgodnie ze zwyczajem ofiary składane na tacę w drugim dniu świąt będą przeznaczone na Katolicki Uniwersytet Lubelski.
  5. Ponownie informujemy, że już w najbliższą środę rozpocznie się nowy kurs przedmałżeński; zapisy na 1-ym spotkaniu 20 kwietnia o godz.19 w sali świętych Aniołów.
  6. Za tydzień, czyli w Święto Miłosierdzia Bożego zostaną wprowadzone do naszego kościoła relikwie Bł. Kard. Stefana Wyszyńskiego. Uroczystość odbędzie się podczas Mszy św. o g.12.30, a będzie ją celebrował Ojciec Dr Gabriel Bartoszewskich, postulator procesu beatyfikacyjnego Prymasa Tysiąclecia. Zachęcamy do udziału w tej uroczystej Mszy św..

Drodzy Parafianie, Mili Goście i Przyjaciele św. Józefa:
Wszystkim Wam przekazujemy serdeczne życzenia
w imieniu księdza proboszcza i wszystkich kapłanów.
Chrystus zmartwychwstał! Oto Ten, który prawdziwie umarł, ŻYJE!
Niech zwycięstwo Jezusa nad złem i śmiercią umocni naszą nadzieję i wiarę, że dobro jest mocniejsze od zła, pokój od wojny, miłość i przebaczenie od nienawiści, a życie od śmierci.
Niech doświadczenie miłości naszego Zbawiciela pobudzi do żarliwej modlitwy, aby pokój zapanował w naszych sercach i w świecie. Błogosławionych, spokojnych, radosnych, zdrowych świąt Wielkiej Nocy!