Skip to main content

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE  

Poniedziałek Wielkanocny „A” – 10. 04. 2023  r. 

  1. Dzisiaj, w drugim dniu świąt wielkanocnych Msze święte w naszym kościele według porządku niedzielnego.  
  1. Z racji Oktawy Wielkanocy w najbliższy piątek wolno spożywać pokarmy mięsne. 
  1. Spotkanie uczniów klas ósmych czyli młodszej grupy przygotowującej się do bierzmowania w najbliższy piątek 14 kwietnia o godzinie 19.00 w kościele. 
  1. Spotkanie Straży Honorowej Niepokalanego Serca Maryi w sobotę 15 kwietnia po Mszy św. o godzinie 8.00. 
  1. W najbliższą niedzielę 16 kwietnia Święto Miłosierdzia Bożego. Ofiary składane na tacę przeznaczymy na dzieła prowadzone przez Caritas Archidiecezji Warszawskiej.  
  1. Także w najbliższą niedzielę o godzinie 16.00 Msza św. z udziałem dzieci i ich rodzin przygotowujących się do I Komunii świętej. 
  1. W następną środę 19 kwietnia rozpocznie się nowy Kurs Przedmałżeński. Zapisy będą na 1-ym spotkaniu o godzinie 19.00 w sali Świętych Aniołów. Serdeczne zapraszamy młodych, którzy planują zawrzeć sakrament małżeństwa w bliższym czy dalszym terminie. 
  1. Dziś i jutro nie będzie adoracji w dolnym kościele. Adoracja będzie wznowiona później, gdyż po sobotnim święceniu pokarmów potrzebne są tam generalne porządki, a nie będziemy tego robić  w święta. Prosimy o zrozumienie. 
  1. Na drugi  dzień  świąt wielkanocnych, jak też na radosne przeżywanie całej Oktawy Wielkanocy niech nas wspiera Boże błogosławieństwo.