Skip to main content
Ogłoszenia

Uroczystość Zesłania Ducha Świętego „A” – 31. 05. 2020

By 31 maja, 20206 października, 2022No Comments
 1. Dzisiaj można uzyskać odpust zupełny za udział w publicznym śpiewie hymnu „O Stworzycielu, Duchu przyjdź.”. Dzisiaj kończy się także okres Komunii świętej wielkanocnej.
 2. Jutro drugi dzień Zielonych Świąt czyli Święto NMP Matki Kościoła. Msze święte będą według porządku powszedniego.
 3. Dzisiaj ostatnie nabożeństwo majowe o g.17.15, a od jutra zapraszamy na nabożeństwa ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa w dni powszednie po wieczornej Mszy świętej.
 4. Od jutra wznawiamy pracę w grupach parafialnych i już jutro zapraszamy osoby należące do Odnowy w Duchu Świętym na spotkanie w sali św. Faustyny po wieczornej Mszy świętej.
 5. Spotkanie kandydatów do bierzmowania z grupy księdza Mariusza we wtorek o g.19.15 w Sali św. Królowej Jadwigi.
 6. Msza św. z udziałem dzieci przygotowujących się do I Komunii św. będzie w następną niedzielę 7 czerwca o godz.17.
 7. W tym tygodniu przypadają:
  a/ 1-y czwartek miesiąca – po wieczornej Mszy św. Godzina Św.
  b/ 1-y piątek – spowiedź od g.6.30 i od godz.17. Nie będzie Mszy św. o g.17.15, natomiast po Mszy św. o 18 adoracja Najśw. Sakramentu do g.21, którą poprowadzi Wspólnota Charyzmatyczna.
  c/ 1-a sobota miesiąca – o godz.8 Msza św. wotywna o Niepokalanym Sercu Maryi i nabożeństwo z adoracją, a po nim spotkanie formacyjno – modlitewne Żywego Różańca.
 8. W piątek po wieczornej Mszy świętej spotkanie młodzieży oazowej w sali dolnego kościoła, natomiast w sali św. Królowej Jadwigi – konferencja dla rodziców i chrzestnych.
 9. Zachęcamy do nabycia prasy katolickiej. Informujemy też, że za tydzień będzie czynna biblioteka parafialna.
 10. Po raz drugi informujemy, że w środę 10 czerwca alumn 5 Roku Warszawskiego Seminarium Duchownego, nasz parafianin Jan Lech, ma przyjąć święcenia diakonatu. Jego Osobę i całą wspólnotę seminaryjną polecamy modlitwie parafian.