Skip to main content

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 

Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego „A” – 21. 05. 2023 r. 

  1. Trwa nowenna przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego, którą łączymy z nabożeństwem majowym – dzisiaj o godzinie 17.15, a w dni powszednie po Mszy św. o godzinie 18.00.  
  1. Dziś w naszym kościele o godzinie 11.00  uroczystość Rocznicy 1-ej Komunii św.  
  1. Spotkanie grupy Mężczyźni św. Józefa zamiast w poniedziałek będzie w środę 24 maja po nabożeństwie majowym. Za zmianę bardzo przepraszamy. 
  1. Straż Honorowa Najśw. Serca Pana Jezusa organizuje pielgrzymkę do Krakowskich Łagiewnik i do Miechowa. Wyjazd w sobotę 17 czerwca. Zapisy po Mszy świętej przed kościołem. 
  1. W piątek 26 maja piękny Dzień Matki. Będziemy się modlić w intencjach naszych kochanych Mam, tak żyjących, jak i zmarłych. 
  1. Grupa „Zmartwychwstanie” Charyzmatycznej Odnowy w Duchu Świętym zaprasza wszystkie wspólnoty, parafian i gości na czuwanie w wigilię Zielonych Świąt w sobotę 27 maja od godzinie 20.00 do północy w dolnym kościele. Będzie uwielbienie, modlitwa o napełnienie Duchem Świętym i otwarcie serc do głoszenia Dobrej Nowiny, a także o powołania kapłańskie; o godzinie 23.00 Eucharystia a po niej braterska agapa. Informacje są też na plakacie przy wejściu. 
  1. Przy wyjściu prasa katolicka – zachęcamy do nabycia i lektury.