Skip to main content

OGŁOSZENIA   DUSZPASTERSKIE    

33 Niedziela  Zwykła „C” – 13. 11. 2022 r. 

 1. Różaniec z „przypominkami” za  zmarłych dzisiaj i przez cały listopad o godz. 17.15. 
 1. Msza św. z udziałem  dzieci przygotowujących się do 1-ej Komunii świętej i ich rodzin będzie w następną niedzielę o godz. 16.00
 1. We wtorek – jak zawsze 15-go dnia miesiąca – o godz.18 Msza św. za zmarłych polecanych w rocznych „przypominkach”. 
 1. Spotkanie Straży Niepokalanego Serca Maryi w sobotę o 8.30. 
 1. W przededniu niedzieli Chrystusa Króla Wszechświata, w sobotę 19 listopada, młodzież naszej archidiecezji spotka się w Świątyni Opatrzności Bożej. W łączności z papieżem Franciszkiem będą przeżywać 37 Światowy Dzień Młodzieży w diecezjach. Zapraszamy do udziału w tym wydarzeniu młodzież naszej parafii, w tym przygotowujących się do sakramentu bierzmowania. Wyjazd autokaru do Wilanowa sprzed naszego kościoła w sobotę o godz. 9.00 
 1. Za tydzień uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata. Po Mszy św. o godz. 12.30  nabożeństwo przed Najświętszym Sakramentem i odnowienie Aktu Oddania Chrystusowi Królowi. W tym dniu ulicami Warszawy przejdzie Orszak Chrystusa Króla. Szczegóły na plakacie przed kościołem. 
 1. Chór „Cantate Deo” świętuje 80-lecie działalności, stąd za tydzień o godz. 17.00 Koncert Jubileuszowy z udziałem innych chórów. Podczas koncertu zostaną wręczone odznaczenia przyznane przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.  
 1. Spotkanie grupy Mężczyźni św. Józefa (MśJ) będzie w następny poniedziałek 21 listopada o godz. 19.00 w kaplicy adoracji i w sali bł. Kard. Wyszyńskiego. 
 1. Od jutra będzie zamknięty kościół dolny. Przez kilka dni będą tam prowadzone prace przy nowym nagłośnieniu. W tych dniach Adoracja Najśw. Sakramentu będzie tylko od godz. 15.00 do 17.00. 
 1. We wtorek kopia obrazu Matki Bożej Łaskawej będzie przewieziona do parafii przy ul. Piastowskiej, a jutro po wieczornej Mszy św. zawierzymy Patronce Warszawy całą naszą parafię.  
 1. Przy wyjściu prasa katolicka – zachęcamy do nabycia i lektury.