Skip to main content
Ogłoszenia

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 1 Niedziela Wielkiego Postu „A” – 1. 03. 2020 r.

By 29 lutego, 20206 października, 2022No Comments

1. Wczoraj zakończyliśmy kolędę. Jeszcze raz dziękujemy parafianom, z którymi mogliśmy się spotykać, modlić i bliżej poznać. Dziękujemy także za dobrowolne ofiary przeznaczone na bieżące wydatki jak np. ogrzewanie kościoła czy prąd elektryczny oraz na dalsze prace na cmentarzu przy ul.Ryżowej. Dziękujemy serdecznie tym parafianom, którzy naklejali informacje o kolędzie – ta pomoc była bardzo ważna.

2. Spotkanie Akcji Katolickiej w poniedziałek o godz.19.

3. We wtorek 13 rocznica nominacji Abpa Kazimierza Nycza na Pasterza naszej Archidiecezji; podczas Mszy św. o 18 zaśpiewamy hymn „Ciebie Boga wysławiamy”. Z kolei w środę Święto Św.Kazimierza, królewicza, czyli imieniny Ks. Kardynała – także będziemy modlić się za Niego, a Msza św. za śp.ks.Kazimierza Szklarczyka, ks.Kazimierza Peciaka i zmarłych księży proboszczów naszej parafii w środę o g.8 i 18.

4. W tym tygodniu przypadają:

a/ 1-y czwartek miesiąca – po wieczornej Mszy św. Godzina Św.

b/ 1-y piątek – spowiedź rano od g.6.30 i po południu od g.17.15. po Mszy św. o g.18 adoracja Najśw. Sakramentu do g.21, którą poprowadzi Odnowa w Duchu Świętym „Zmartwychwstanie”.

c/ 1-a sobota miesiąca – o godz.8 Msza św. wotywna o Niepokalanym Sercu Maryi i nabożeństwo z adoracją, a po nim spotkanie formacyjno – modlitewne Żywego Różańca.

5. Zapraszamy na nabożeństwa pasyjne: Gorzkie Żale z nauką pasyjną dzisiaj o godz.17 i Droga Krzyżowa w piątek: z dziećmi o g.17.15, zaś dla dorosłych i młodzieży o godz.18.45.

6. Od najbliższej środy do piątku włącznie będą już rekolekcje dla uczniów szkoły podst. nr 4. Prosimy o modlitwę w intencji uczniów i ks.Grzegorza z Łomży, rekolekcjonisty Prosimy rodziców lub dziadków, aby jeśli możliwe towarzyszyli najmłodszym dzieciom.

7. Informujemy Rodzinę, że Msza św. za śp.Alicję Marchel zamówiona na piątek 6 marca na g.17.15 będzie odprawiona tego dnia, ale o g.18.

8. Dzisiaj w zakrystii, a od jutra w kancelarii przyjmujemy zapisy na karty wstępu na uroczystości beatyfikacyjne Kard. Stefana Wyszyńskiego.