Skip to main content
Ogłoszenia

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 2 Niedziela Wielkiego Postu „A” – 8. 03. 2020 r.

By 8 marca, 20206 października, 2022No Comments
  1. W Wielkim Poście rozważamy Mękę Pana Jezusa i zapraszamy na Gorzkie Żale z nauką pasyjną dziś o godz.17 oraz na Drogę Krzyżową w piątek z udziałem dzieci o godz.17.15, a dla dorosłych i młodzieży o godz.18.45.
  2. Przypominamy, że w naszej parafii spotyka się grupa AA czyli Anonimowi Alkoholicy. Spotkania są w każdą niedzielę w godzinach od 18.30 do 20.30 w sali św. Królowej Jadwigi. Nałóg dotyka wielu ludzi żyjących w rodzinach lub samotnie. Chcemy im pomagać, dlatego zapraszamy osoby mające problem z nadużywaniem alkoholu i ich bliskich. Warto, zawłaszcza w Wielkim Poście pomóc sobie lub innym, nazwać problem po imieniu i z nim się zmierzyć .
  3. Spotkanie Mężczyzn św. Józefa w piątek 13 marca w kaplicy adoracji po nabożeństwie Drogi Krzyżowej.
  4. Spotkanie Straży Honorowej Najświętszego Serca Pana Jezusa w sobotę o g.8.30.
  5. Msza św. z udziałem dzieci przygotowujących się do 1-ej Komunii św. i ich rodzin za tydzień o godz.16.
  6. Także za tydzień, jak każdego 15-go dnia miesiąca o godz.18 Msza św. za zmarłych polecanych w rocznych „przypominkach”.
  7. Jeszcze tylko dzisiaj w zakrystii i jutro w kancelarii przyjmujemy zapisy na karty wstępu na uroczystość beatyfikacji Stefana Kardynała Wyszyńskiego w dniu 7 czerwca br. Liczbę chętnych w najbliższych dniach mamy zgłosić w kurii warszawskiej, gdzie będą przydzielane karty wstępu.