Skip to main content
OgłoszeniaParafia

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 3 Niedziela Adwentu „B” – 13. 12. 2020 r.

By 14 grudnia, 20206 października, 2022No Comments

1.Msza św. z udziałem dzieci przygotowujących się do 1-ej Komunii świętej i ich rodzin dzisiaj o g.17. Dzisiaj uczestniczą dzieci ze szkół podstawowych nr 14 i 381.

2. Dzisiaj początek Kwartalnych Dni Modlitw o chrześcijańskie życie rodzin. Tę ważną intencję będziemy polecać na różańcu o g.17.15 dzisiaj w kaplicy adoracji i w dni powszednie na modlitwie prowadzonej przez wspólnoty Żywego Różańca.

3. Zapraszamy wszystkich, w tym rodziny z dziećmi na RORATY od poniedziałku do soboty o g.6.45; pół godziny wcześniej śpiewamy Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP.

4. Przed kościołem Siostry Pallotynki rozprowadzają poświęcone opłatki na wieczerzę wigilijną. Ofiary składane przy tej okazji przeznaczymy na inwestycje parafialne. Jest też sianko na stół wigilijny

5. Dzisiejsza, 3-a niedziela adwentu dotąd zawsze rozpoczynała nasze rekolekcje. Niestety – z uwagi na epidemię – w tym roku nie będzie rekolekcji. Gorąco jednak zachęcamy do osobistej modlitwy i refleksji, do lektury Pisma św. oraz korzystania z rekolekcji, które są dostępne w Internecie. U nas natomiast zapraszamy do korzystania z sakramentu pokuty. Spowiadamy codziennie podczas każdej Mszy świętej, a w tym tygodniu po południu już od godz.17.30.

6. Spotkanie młodzieży do bierzmowania czyli drugiej grupy uczniów klas 8 będzie w najbliższy piątek 18 grudnia o g.18.45 w kościele.

7. Spotkanie Straży Honorowej Niepokalanego Serca Maryi w sobotę o g.8.30.

8. Chorych parafian księża odwiedzą w piątek lub w sobotę przed południem. Chorych można zgłaszać w zakrystii lub kancelarii.