Skip to main content
OgłoszeniaParafia

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego „C” – 29. 05. 2022 r.

By 30 maja, 20226 października, 2022No Comments
  1. Zapraszamy na nabożeństwa majowe dziś o godz.17.15, a w dni powszednie po Mszy św. o 18. Już od środy 1 czerwca o tej samej porze nabożeństwa ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa.
  2. Przypominamy, że do 5 czerwca czyli do uroczystości Zesłania Ducha Świętego, trwa okres spowiedzi wielkanocnej. Zachęcamy więc do korzystania z sakramentu pokuty podczas Mszy świętych, zarówno w niedziele, jak i w dni powszednie.
  3. Grupa „Zmartwychwstanie” Charyzmatycznej Odnowy w Duchu Świętym zaprasza wszystkie wspólnoty parafialne, parafian i gości św.Józefa na czuwanie w wigilię Zielonych Świąt w sobotę 4 czerwca od godz.20 do północy w dolnym kościele. Będzie wspólna modlitwa, uwielbienie, a ok. g.22.30 Eucharystia. Będziemy prosić o pokój serc i pokój w świecie. Tylko Bóg może dokonać przemiany myślenia i zwyciężyć ludzką ciemność Swoim światłem, ogniem i mocą Ducha Świętego. Szczegóły na plakacie przy wejściu.
  4. W tym tygodniu przypadają:
    a. 1-y czwartek miesiąca – po wieczornej Mszy św. Godzina Św.
    b. 1-y piątek – spowiedź od g.6.30 i od godz.17.Msza św. z udziałem dzieci o g.17.15, a po Mszy św. o 18 adoracja Najśw. Sakramentu do g.21,którą poprowadzi Straż Hon. Najśw. Serca Pana Jezusa. c. 1-a sobota miesiąca – o g.8 Msza św. wotywna o Niepokalanym Sercu Maryi i nabożeństwo z adoracją, a po nim spotkanie formacyjno – modlitewne Żywego Różańca.
  5. Spotkanie kandydatów do bierzmowania czyli uczniów klas ósmych w piątek 3 czerwca po nabożeństwie czyli ok. g.19.15 w kościele.
  6. Straż Honorowa Najśw. Serca Pana Jezusa ponownie zaprasza na pielgrzymkę autokarową na Jasną Górę w sobotę 18 czerwca. Zapisy przy wejściu do kościoła.